Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Dobrej jakości maseczki ochronne powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby wykonującej prace lub przebywającej w zanieczyszczonym środowisku. Służą one do zabezpieczenia Twoich dróg oddechowych przed możliwością przedostania się do nich różnego typu baterii, pyłów, wirusów i innych drobnoustrojów. Wiele osób decyduje się nosić maseczki ochronne białe, które są najbardziej popularnymi produktami na rynku. Odpowiednio wykonane maski ochronne antywirusowe stanowią skuteczną zaporę przed krążącymi w powietrzu patogenami. To produkty stworzone dla wszystkich osób, które potrzebują skutecznej ochrony płuc. Zaletą, jaką posiada maseczka antywirusowa, jest jej łatwość zakładania i zdejmowania, a także idealne dopasowanie do kształtu twarzy. Decydując się na zakup takich wyrobów, jak maseczki ochronne wielowarstwowe masz 100% pewność, że są one wykonane wyłącznie z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych materiałów. Do ich produkcji użyto specjalnie dobranej włókniny, która jest bezpieczna, nawet, jeśli jesteś alergikiem lub borykasz się z dermatozami skórnymi. Wygodna w noszeniu maseczka ochronna trzywarstwowa nie utrudni Ci wykonywania obowiązków zawodowych oraz nie zniekształci wypowiadanych przez Ciebie słów. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się doskonała maseczka kn95, ffp2 oraz szczelne maseczki antysmogowe, które zostały wyprodukowane zgodnie z normami, jakie powinny spełniać materiały włókiennicze przeznaczone do ochrony dróg oddechowych, zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i dzieci. Dzięki nim, możesz zabezpieczyć się przed skutkami nadmiernej emisji CO2 w powietrzu i patogenami. Zamów maseczki ochronne i skutecznie chroń swoje drogi oddechowe!

Maski ochronne

W ofercie handlowej naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości maseczki ochronne. To doskonałe produkty, które stanowią ochronę dróg oddechowych. Maseczka kn95, ffp2  minimalizuje ryzyko przedostania się do ust i nosa wszelkiego typu zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Polecane przez nas maseczki ochronne wielowarstwowe stanowią skuteczne zabezpieczenie przed pyłami, drobnymi cząsteczkami, jak również unoszącymi się w powietrzu zarazkami. Odpowiednia konstrukcja, jaką posiada proponowana maseczka ochronna 3 warstwowa z włókniny w kolorze białymumożliwia zabezpieczenie okolic nosa i ust dla osób narażonych na częsty kontakt z patogenami. W naszym asortymencie znajdują się także maski ochronne antywirusowe. To wyroby, które dobrze przylegają do twarzy, a jednocześnie nie powodują nadmiernego pocenia się naskórka. Jeśli pragniesz skutecznie zabezpieczyć swoje drogi oddechowe to koniecznie wybierz maski antysmogowe oraz maseczki ochronne białe. To produkty przeznaczone dla bardzo wymagających klientów, którzy poszukują skutecznych środków zabezpieczających drogi oddechowe!

W tej kategorii nie ma produktów.

Maseczki ochronne 

Wiele osób, każdego dnia, narażonych jest na kontakt ze szkodliwymi pyłami, patogenami i różnego rodzaju, innymi drobnoustrojami. Skutecznym zabezpieczeniem przed cyrkulującymi w powietrzu zarazkami i zanieczyszczeniami są maseczki ochronne, wyprodukowane z najlepszej jakości materiałów.

Wykonywanie obowiązków zawodowych w zanieczyszczonym środowisku lub też bezpośredni kontakt z chorymi osobami, może przyczyniać się do podwyższonego ryzyka przedostania się do dróg oddechowych różnego rodzaju pyłów, wirusów czy bakterii. Z racji tego, iż większość krążących w powietrzu patogenów przenosi się drogą kropelkową, warto jest nosić maseczki ochronne. To produkty dedykowane, zarówno osobom zatrudnionym w branży medycznej, spożywczej, jak i wszystkim pracownikom zmuszonym do częstego przebywania w zapylonych pomieszczeniach lub kontaktowania się z wieloma klientami. Specjalne dobrane maseczki ochronne białe lub kolorowe, skutecznie zabezpieczają drogi oddechowe przed pyłem czy infekcjami, spowodowanymi chorobotwórczymi drobnoustrojami, głównie wirusami czy bakteriami. Noszenie takich wyrobów, jak m.in. maseczka kn95, ffp2 ma szczególne znaczenie w profilaktyce wielu chorób zakaźnych i chorób płuc.

Skuteczne maseczki ochronne na twarz

Dobrej jakości maseczki ochronne wielowarstwowe produkowane są z certyfikowanych i atestowanych materiałów. Zastosowanie dodatkowych filtrów, zapewnia maksymalną ochronę układu oddechowego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, maseczka ochronna trzywarstwowa, jest w stanie zabezpieczyć okolice nosa i ust przed krążącymi w powietrzu mikrocząsteczkami lub osiadającymi na przedmiotach zarazkami. Najbardziej popularne są maski ochronne antywirusowe, wykonane z kilku warstw starannie wyselekcjonowanej włókniny. Posiada ona doskonałe właściwości izolacyjne, a jednocześnie nie powoduje pocenia się skóry twarzy i okolic uszu. Dopasowana do kształtu twarzy maseczka ochronna 3 warstwowa z włókniny w kolorze białym może być noszona, zarówno przez osobę dorosła, jak i dziecko. Elastyczne, przyjemne w dotyku paski z regulacją ich długości, umożliwiają perfekcyjne dopasowanie maski i zapobiegają otarciom naskórka w okolicy małżowiny usznej.

Jak zabezpieczyć swoje drogi oddechowe przed smogiem i wirusami?

Na rynku pojawiły się także produkty ochronne przeciwpyłowe, którymi są m.in. bardzo wygodne w noszeniu i wytrzymałe maski antysmogowe. Ten specyficzny rodzaj maseczek zapewnia wysoki stopień  ochrony przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, głównie emitowanymi gazami cieplarnianymi typu CO2. Ochrona przed smogiem w postaci masek antysmogowych jest jednym z podstawowych działań profilaktycznych, które ograniczają ilość wdychanego do płuc i oskrzeli szkodliwego dwutlenku węgla. To toksyczny związek chemiczny, który w dużym stężeniu powoduje m.in. zauważalne pogorszenie się wydolności układu oddechowego, astmę, jak również różnego rozdaju alergie. Maski antysmogowe pozwalają także na zabezpieczenie płuc przed wdychaniem gazów, powstających w wyniku procesu spalania materiałów opałowych.

Stosowanie maseczek ochronnych na twarz powinno być połączone z innego rodzaju działaniami profilaktycznymi, mającymi na celu ochronę przed patogenami i zanieczyszczeniami. Dlatego polecamy również z naszej oferty rękawiczki nitrylowe czy żele antybakteryjne do dezynfekcji rąk. Stosując wszystkie te zabezpieczenia można uniknąć ryzyka zakażenia wieloma drobnoustrojami chorobotwórczymi.  

 

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.