Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Każdorazowe mycie rak przy wykonywaniu jakiś czynności jest często bardzo utrudnione. Codziennie dotykamy tysiąca różnych powierzchni, które mogą być mocno zanieczyszczone i pełne różnego rodzaju drobnoustrojów. Chcąc uniknąć wszelkich infekcji i uszkodzeń skóry dłoni, warto stosować, niezastąpione w takich sytuacjach, rękawiczki ochronne. W naszej ofercie posiadamy rękawiczki czarne w różnych rozmiarach. Chcąc zapewnić naszym klientom pełny asortyment wyrobów tego rodzaju, rozpoczęliśmy sprzedaż produktów, takich jak rękawiczki ochronne dla dorosłych, ale również rękawiczki ochronne dla dzieci seria kids. Wyroby oferowane przez nas to rękawiczki wysokiej jakości, wyprodukowane z najlepszych surowców. Rękawiczki bezpudrowe z naszej oferty wyróżnia doskonała elastyczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Rękawice robocze to niezbędne wyposażenie w wielu zawodach, ale także przydatne niezwykle w życiu codziennym. Posiadając rękawice ochronne od renomowanych producentów, można bezpiecznie wykonywać wiele czynności. Warto zainwestować w to niezwykle ważne wyposażenie, by ze spokojem móc realizować swoje zadania.

Rękawiczki ochronne

Wykonując wszelkiego rodzaju prace remontowe lub instalatorskie, a także hydrauliczne, zawsze należy liczyć się z kontaktem z materiałami brudzącymi i pokrytymi różnego rodzaju drobnoustrojami. Pracownik, który w swoim zakresie obowiązków ma powyższe czynności, powinien zawsze posiadać doskonałej jakości rękawiczki ochronne. Zadaniem tego rodzaju produktu jest doskonała ochrona skóry dłoni nie tylko przed zabrudzeniem, ale również działaniem szkodliwych substancji chemicznych, bakterii, grzybów czy wirusów. Rękawiczki nitrylowe, to wysokiej jakości wyrób, który został wykonany z najlepszego materiału, przetestowanego i certyfikowanego. W naszej ofercie posiadamy doskonałe rękawiczki ochronne dla dorosłych, ale również, wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom klientów, rękawiczki ochronne dla dzieci seria kids. Produkty te to rękawiczki wysokiej jakości, z bezpiecznych dla dziecięcej, wrażliwej skóry, surowców. Oferujemy naszym klientom rękawiczki robocze gumowe, elastyczne i odporne na intensywne użytkowanie. Rękawice ochronne robocze, które posiadamy w naszym asortymencie, sprawdzą się jako doskonała ochrona przez zanieczyszczeniem, bakteriami, wirusami i grzybami. To idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika!

W tej kategorii nie ma produktów.

W codziennych zadaniach, wykonywanych przez przedstawicieli wielu zawodów, niezbędne okazują się rękawice ochronne, których zadaniem jest nie tylko izolacja skóry przed urazami mechanicznymi, ale również wszelkiego rodzaju drobnoustrojami.

Wykonując różnego rodzaju czynności w ciągu dnia, człowiek dotyka do wielu powierzchni. Mogą one być nie tylko pokryte substancjami chemicznymi, takimi jak farby czy rozpuszczalniki, niebezpieczne dla skóry, ale również brudem i bateriami czy wirusami. Ludzie odruchowo, wielokrotnie w ciągu doby, dotykają twarzy, przenosząc na nią wszelkie zabrudzenia z nieumytych dłoni. W ten sposób zakażają się różnego rodzaju bakteriami czy wirusami. By zapobiec tego rodzaju problemom, a także by zabezpieczyć dłonie przed działanie substancji toksycznych i przed drobnymi urazami, warto używać produktów, takich jak rękawiczki nitrylowe lub rękawiczki winylowe. Te rękawiczki wysokiej jakości, gwarantują bezpieczeństwo nie tylko Twoich dłoni, ale także Twojego całego organizmu. Zostały wykonane z najlepszych materiałów syntetycznych, atestowanych i certyfikowanych. Nie powodują uczulenia ani podrażnień skóry. Są komfortowe w użytkowaniu i dostępne w różnych rozmiarach.

Rękawice ochronne – sposób na bezpieczne dłonie i zdrowy organizm

Realizując zadania z zakresu hydrauliki, instalatorstwa czy prace remontowe bądź pracując w obszarze, który może być skażony lub zanieczyszczony drobnoustrojami, warto wyposażyć się w niezbędne akcesorium, jakimi są rękawiczki robocze gumowe. To gwarancja bezpieczeństwa, którą można osiągnąć małym nakładem finansowym. W naszej sprzedaży dostępne są rękawiczki czarne w różnych rozmiarach. Oferta naszego sklepu zawiera, zarówno rękawiczki ochronne dla dorosłych, jak i rękawiczki ochronne dla dzieci seria kids. To wyroby znanych producentów, które są odporne na uszkodzenia i temperaturę. W wyrobach, takich, jak rękawiczki bezpudrowe, dłoń jednak nie poci się, dzięki czemu rękawiczki te można łatwo zdejmować i zakładać. Produkty te nie przyklejają się do dłoni i nie powodują odparzeń ani podrażnień skóry. Są komfortowe w noszeniu i łatwe do przechowywania – opakowanie 100 szt. jest wielkości pudełka z chusteczkami papierowymi do nosa. Możesz mieć je zawsze przy sobie i korzystać z nich w sytuacjach, które tego wymagają.

Rękawice ochronne to rozwiązanie niezbędne w pewnych okolicznościach, które pozwala na wykonywanie wielu czynności, bez obawy o uszkodzenie lub zabrudzenie skóry dłoni, a także zakażenie drobnoustrojami.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.