Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

W naszej firmie posiadamy szeroki wybór preparatów do dezynfekcji rąk. Zabieg ten jest konieczny, szczególnie w przypadku częstego dotykania różnego typu powierzchni, towarów czy materiałów, niezabezpieczonymi dłońmi. Oferowany przez nas żel antybakteryjny z dodatkiem łagodzącego podrażnienia skóry aloesu, doskonale sprawdzi się w niemal wszystkich placówkach publicznych, ale także w wielu firmach i instytucjach. To doskonały żel do dezynfekcji, który można używać, zarówno w miejscu swojej pracy, w domu czy w czasie podróży. Skład chemiczny proponowanego preparatu, jakim jest żel do rąk został opracowany w taki sposób, aby mógł on skutecznie usuwać większość bakterii, wirusów, a także innych, szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów i patogenów. Każdy polecany przez nas żel dezynfekujący do rąk posiada atest PZH i odpowiednio dobrane składniki. W naszej ofercie internetowej znajdziesz także żel na bazie alkoholu, który jest zalecany dla osób, który często mają kontakt z silnie zanieczyszczonymi powierzchniami. Proponujemy również naszym klientom łagodny żel antybakteryjny do rąk, który może być stosowany przez osoby z bardzo wrażliwą skórą. To preparat, który dezynfekcje dłonie, a jednocześnie chroni je przed podrażnieniami i reakcjami uczuleniowymi. Szeroką gamę naszych produktów uzupełnia także żel do dezynfekcji rąk w różnych pojemnościach, który z powodzeniem można nosić w torebce czy kieszeni kurtki lub płaszcza. To wysokiej jakości produkty, których używanie jest w pełni bezpieczne.

Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które na co dzień muszą zadbać o właściwą higienę rąk, oferujemy doskonałej jakości środki do dezynfekcji. To preparaty, które mogą być wykorzystywane przez osoby zatrudnione m.in. w branży budowlanej, medycznej, remontowej, jak i instalatorskiej. Polecany przez nas żel antybakteryjny do rąk i żel do dezynfekcji, to preparaty stworzone także dla wszystkich klientów, którzy pragną szybko i skutecznie oczyścić swoje dłonie z wszelkich wirusów, grzybów, bakterii, a także innych zanieczyszczeń. W naszym sklepie internetowym znajdziesz doskonałej jakości żel antybakteryjny, którego gęsta formuła z aloesem. doskonale usuwa wszelkie drobnoustroje i zarazki, a jednocześnie pielęgnuje naskórek, nie powodując nadmiernego wysuszenia dłoni. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich produktów, jak żel do dezynfekcji rąk czy żel na bazie alkoholu, różniących się składem, jak również pojemnością, postacią i ogólnym przeznaczeniem. Zadbaj o właściwą higienę i wybierz doskonały żel do rąk z naszej zróżnicowanej oferty handlowej!

 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Środki do dezynfekcji 

W codziennym życiu wiele osób narażonych jest na kontakt z chorobotwórczymi drobnoustrojami. Skuteczną ochroną przed tymi zagrożeniami są odpowiednie środki do dezynfekcji.

Częsty kontakt z różnego rodzaju materiałami, jak również dotykanie zanieczyszczonych przedmiotów, jest codziennością wielu osób zatrudnionych w sektorze budowlanym, remontowym, instalatorskim, hydraulicznym, jak również usługowo - handlowym. Zastosowanie takich preparatów, jak żel do dezynfekcji rąk lub żel antybakteryjny do rąk, skutkuje doskonałym działaniem bakteriobójczym, grzybobójczym, a także wirusobójczym.

Skuteczne i łagodne dla skóry dłoni środki do dezynfekcji

W naszym sklepie oferujemy łagodne i skuteczne preparaty do dezynfekowania skóry dłoni w formie gęstych żeli o działaniu oczyszczająco-pielęgnującym. Proponowane wyroby do oczyszczania skóry są dostępne w różnych pojemnościach. Możesz zdecydować się na duże opakowanie takiego środka, jak żel do rąk, lub też wybrać żel na bazie alkoholu o bardzo małej pojemności, który można z powodzeniem nosić przy sobie w czasie wykonywania obowiązków zawodnych czy też poruszania się po otwartych przestrzeniach. Proponowany żel na bazie alkoholu jest niezwykle wygodnym w użyciu środkiem oczyszczającym, ponieważ gwarantuje on wymagany czas dezynfekcji zalecany przez WHO. Dzięki temu, nie zachodzi konieczność powtórzenia zabiegu odkażania, co ma duże znaczenie, szczególnie w miejscu wykonywania codziennej pracy.

Maksymalna ochrona dłoni przed wirusami, bakteriami i drobnoustrojami – środki do dezynfekcji

Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się żel antybakteryjny, który sprawdza się w codziennym użytkowaniu. To produkt na bazie aloesu, znanego ze swoich wyjątkowych właściwości pielęgnujących i kojących. Żel do dezynfekcji, oprócz tego, że doskonale oczyszcza skórę, to również chroni ją przed wysuszeniem, łuszczeniem i zaczerwienieniem. To preparat, który może być używany często, bez ryzyka podrażnienia skóry. Polecane przez naszą firmę żele antybakteryjne są gęste i wygodne w użyciu. Szybko zamówisz te produkty z pośrednictwem naszej strony internetowej. To doskonałe wyroby, które warto mieć przy sobie. Dzięki swojej skoncentrowanej formule, dłużej utrzymują na powierzchni rąk, co stanowi o ich skuteczności działania. Oferowany przez nas żel do rąk nie powoduje nadmiernej śliskości skóry, dzięki czemu, umożliwia łatwe zakładanie rękawic ochronnych.

Polecane przez nas środki dezynfekujące oczyszczają skórę i umożliwiają skuteczne niszczenie patogenów znajdujących się na powierzchni dłoni, a jednocześnie są bardzo wygodne i wydajne w użyciu.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.