Filtruj produkty

Aktywne filtry:

  Pompa CWU odpowiada za nieprzerwany obieg ciepłej wody do różnych punktów, takich jak: zlew, umywalka, wanna, prysznic itp. i pozwala nam cieszyć się ciepłą wodą od chwili odkręcenia kranu. Pompa CWU odpowiada za to, by woda, która cały czas krąży w rurach po całym budynku była nieprzerwanie ciepła. Dzięki temu zyskujemy komfort korzystania z ciepłej wody w zasadzie w każdej chwili.

  Zakup pompy do ciepłej wody użytkowej wcale nie jest skomplikowany, jeśli będziemy kierować się pewnymi wytycznymi i istotnymi szczegółami. Po pierwsze trzeba pamiętać, by pompa CWU miała niski pobór energii elektrycznej. Szczególną uwagę należy zwrócić też na sposób obsługi pompy – ważne, by ustawienie nie sprawiały użytkownikami żadnego kłopotu, a menu było przejrzyste i zrozumiałe.

  Instalacja centralnego ogrzewania musi być wyposażona z kolei w pompę obiegową CO. Pompa obiegowa to urządzenie, które odpowiada za wprawienie w ruch cieczy znajdującej się w instalacji grzewczej. Wybór pompy obiegowej to bardzo ważna kwestia i należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Ważną kwestią jest wydajność pompy oraz jej wielkość. Kupując pompę CO należy zwrócić również uwagę na to, czy jest ona wyposażona w automatyczny system odpowietrzania.

  W obu przypadkach bardzo istotna jest także jakość i sposób wykonania pomy CWU i pompy CO. Nie zapomnijmy, że te urządzenia mają służyć nam przez długie lata. Dlatego muszą wykazywać się trwałością, niezawodnością, a także wysokiej jakości podzespołami. Warto polegać na renomowanych markach, których produkty znajdziecie w naszym sklepie Hurtownia Instalatora.

  Pompy do c.o. i c.w.u

  W tej kategorii produktów znajdują się akcesoria zasilające, niezbędne do wykonania instalacji wodnej, gazowej lub grzewczej. Pompy do CO i CWU zapewnią bezpieczeństwo w mieszkaniu. 

  Pompa do ciepłej wody użytkowej (CWU) odpowiada za szybkie i sprawne tłoczenie ciepłej wody do wszystkich punktów poboru. Właściwy jej dobór powoduje, że w każdym punkcie instalacji woda ma tę samą temperaturę i dociera tam pod odpowiednim ciśnieniem. Pompy cyrkulacyjne centralnego ogrzewania służą do wymuszania obiegu czynnika grzewczego w instalacji CO, zapewniają w naszym domu ciepło i sprawnie działającą instalację grzewczą. W naszym sklepie posiadamy pompy do C.O. i C.W.U, pompy cyrkulacyjne do wody użytkowej oraz pompy elektroniczne. Znajdą Państwo u nas produkty renomowanych firm takich jak Ferro, Grundfos, LFP Leszno, Wilo, IBO i wiele innych. 

  Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
  Zakup pompy cyrkulacyjnej CWU oraz pompy obiegowej CO, to jeden z najważniejszych wyborów, który stoi przed nami w każdym domu czy mieszkaniu. Obie pompy spełniają bardzo ważne funkcje, bez których nasze życie byłoby znacznie trudniejsze – to właśnie posiadanie pompy CWU oraz pompy CO zaopatrzy nasze cztery kąty w ciepłą wodę i ogrzeje dom.

  Od wyboru obu tych rzeczy zależy nasz komfort oraz wygoda. Zakup musi być przemyślany bowiem będzie musiał nam służyć przez długie lata. Oba urządzenia mają zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo. Dzięki nim nie musimy martwić się o ogrzanie domu oraz wody.

  Pompa do ciepłej wody użytkowej (pompa CWU) odpowiada za szybkie i sprawne tłoczenie ciepłej wody do wszystkich punktów poboru. Właściwy jej dobór powoduje, że w każdym punkcie instalacji woda ma tę samą temperaturę i dociera tam pod odpowiednim ciśnieniem. Z kolei pompa cyrkulacyjna centralnego ogrzewania (pompa CO) służą do wymuszania obiegu czynnika grzewczego w instalacji CO i zapewniają w naszym domu ciepło i sprawnie działającą instalację grzewczą.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.