Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  Instalacja wodna PP może zostać wykorzystana niemal do wszystkiego. Rury PP mogą posłużyć do przesyłania wody ciepłej i zimnej. Dzięki nim stworzą Państwo także system CO. Świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Tworzywo jest bardzo odporne na wahania temperatur i zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu tych produktów zapewnisz sobie bezawaryjną instalację, która przetrwa nawet kilkadziesiąt lat.

  Rury PP można wykorzystać do wielu rodzajów instalacji. Bardzo ważne jednak jest dopasowanie ich do temperatury wody, która ma nimi przepływać. Do ciepłej wody należy wybrać rury PP-R stabilizowane z wkładką aluminiową – są one dużo trwalsze na uszkodzenia mechaniczne. Alternatywą są także rury z włóknem szklanym. Jeśli rury mają posłużyć do budowy instalacji CO, warto zaopatrzyć się w produkty z powłoką antydyfuzyjną, co zapobiega przenikaniu tlenu do wnętrza rur i chroni grzejniki przed korozją.

  Produkty z PP łączy się ze sobą za pomocą zgrzewania – dzięki tej metodzie automatycznie nasze koszty tworzenia instalacji zmniejszają się. Zgrzewanie zapewnia dodatkowo jeszcze większą szczelność.

  Rury i kształtki PP

  Rury i kształtki PP, to doskonałej jakości wyroby wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne polipropylenu. Te nowoczesne i wytrzymałe wyroby firmy Polimarky, znajdziesz w naszej stałej ofercie handlowej. Oferowane przez nas rury i kształtki PP dają gwarancję swojej niezawodności, bez względu na okres użytkowania czy panujące warunki zewnętrzne. Zamawiając za pośrednictwem naszego sklepu internetowego rury i kształtki PP masz 100% pewność, iż są one bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie wpływają na jego degradację. 

  Nowoczesne, trwałe i bezpieczne dla użytkowników rury i kształtki PP

  Rury Polimarky z naszej oferty handlowej są wykonane z polipropylenu posiadającego wszelkiego typu certyfikaty i wymagane atesty, wydane z ramienia Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki temu, możesz je bez obaw stosować w wielu typach instalacji służących do przesyłania wody pitnej i użytkowej. Przydatność oferowanych przez nas produktów, którymi są rury i  kształtki PP, rekomenduje również ich największy producent, firma POLIMARKY, która posiada zaświadczenie higieniczne dla systemu PP-R, PP-R/GF, RCT ,PE-Xb, umożliwiające stosowanie ich do instalacji wodnej.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Instalacja wodna PP to specjalny system tworzony z rur, złączek, kolanek i innych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego – odmiana polipropylenu PP, który charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury. Jest stabilizowany cieplnie, dlatego nie rozszerza się i nie kurczy w wyniku zmian temperatury.

  Rury i kształtki PP, które znajdą Państwo w naszym sklepie Hurtownia Instalatora, służą do przesyłu zimnej i ciepłej wody lub do centralnego ogrzewania. Solidny materiał, z jakiego zostały wykonane produkty zapewnia trwałość na długie lata. Sprawdzają się one zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle – wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zastosowania różnego rodzaju rur o różnej długości oraz grubości.

  W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości rury i kształtki PP renomowanej firmy POLIMARKY, która posiada wszelkie niezbędne atesty oraz dopuszczenia wydawane przez Państwowy Zakład Higieny. Produkty są w pełni bezpieczne do stosowania w instalacjach do przesyłania wody pitnej.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.