Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  Black Friday 2019 - promocje
  Instalacja wodna PP może zostać wykorzystana niemal do wszystkiego. Rury PP mogą posłużyć do przesyłania wody ciepłej i zimnej. Dzięki nim stworzą Państwo także system CO. Świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Tworzywo jest bardzo odporne na wahania temperatur i zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu tych produktów zapewnisz sobie bezawaryjną instalację, która przetrwa nawet kilkadziesiąt lat.

  Rury PP można wykorzystać do wielu rodzajów instalacji. Bardzo ważne jednak jest dopasowanie ich do temperatury wody, która ma nimi przepływać. Do ciepłej wody należy wybrać rury PP-R stabilizowane z wkładką aluminiową – są one dużo trwalsze na uszkodzenia mechaniczne. Alternatywą są także rury z włóknem szklanym. Jeśli rury mają posłużyć do budowy instalacji CO, warto zaopatrzyć się w produkty z powłoką antydyfuzyjną, co zapobiega przenikaniu tlenu do wnętrza rur i chroni grzejniki przed korozją.

  Produkty z PP łączy się ze sobą za pomocą zgrzewania – dzięki tej metodzie automatycznie nasze koszty tworzenia instalacji zmniejszają się. Zgrzewanie zapewnia dodatkowo jeszcze większą szczelność.

  Rury i kształtki PP

  Rury PP i kształtki z polipropylenu - Polimarky producent z Rzeszowa. Ich wyroby z polipropylenu są całkowicie obojętne biologicznie. Rury Polimarky wykonywane z polipropylenu posiadają dopuszczenie Państwowego Zakładu Higieny do stosowania w instalacjach do przesyłania wody do picia, co potwierdzają uzyskane przez POLIMARKY atesty higieniczne dla systemu PP-R, PP-R/GF, RCT ,PE-Xb.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Instalacja wodna PP to specjalny system tworzony z rur, złączek, kolanek i innych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego – odmiana polipropylenu PP, który charakteryzuje się odpornością na wysokie temperatury. Jest stabilizowany cieplnie, dlatego nie rozszerza się i nie kurczy w wyniku zmian temperatury.

  Rury i kształtki PP, które znajdą Państwo w naszym sklepie Hurtownia Instalatora, służą do przesyłu zimnej i ciepłej wody lub do centralnego ogrzewania. Solidny materiał, z jakiego zostały wykonane produkty zapewnia trwałość na długie lata. Sprawdzają się one zarówno w budownictwie, jak i w przemyśle – wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zastosowania różnego rodzaju rur o różnej długości oraz grubości.

  W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości rury i kształtki PP renomowanej firmy POLIMARKY, która posiada wszelkie niezbędne atesty oraz dopuszczenia wydawane przez Państwowy Zakład Higieny. Produkty są w pełni bezpieczne do stosowania w instalacjach do przesyłania wody pitnej.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2019 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.