Aktywne filtry:

  Nasza oferta obejmuje sterowniki i regulatory temperatury dedykowane do każdego rodzaju systemów grzewczych i klimatyzacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych, przemysłowych oraz użytkowych w tym do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Zastosowanie regulatora temperatury zapewni nie tylko oszczędność, ale także przede wszystkim utrzyma komfort cieplny, dostosowany do preferencji klienta.

  Sterowniki i regulatory temperatury powinny być przede wszystkim dostosowane do naszych potrzeb. Im prostsze urządzenie tym lepiej. Instalacja urządzenia powinna być również szybka i prosta. Obecnie na rynku dostępne mamy dwa typy urządzenia: przewodowe, które wymaga poprowadzenia instalacji lub bezprzewodowe, które działa na zasadzie połączenia nadajnik-odbiornik. Systemy bezprzewodowe może ustawić w niemal każdym pomieszczeniu. Jego instalacja również znacznie prostsza i szybsza.

  Warto również zwrócić uwagę na to, czy urządzenie ma przejrzyste menu i duży wyświetlacz. Dodatkowo można też przemyśleć kolor i kształt urządzenia do sterowania temperatury. Stonowana kolorystyka odbiornika i nowoczesny design sprawia, że pasuje do większości pomieszczeń.

  Sterowniki i regulatory temperatury

  Dostępne w naszej ofercie bezprzewodowe regulatory temperatury firmy SALUS CONTROLS stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które cenią sobie innowacyjne technologie oraz najwyższy komfort. Urządzenia te umożliwiają wygodne sterowanie ogrzewaniem z jednego miejsca w domu, oferując szeroki zakres funkcjonalności dla optymalnego komfortu oraz jednoczesnej oszczędności energii. Każdy prezentowany w tej kategorii bezprzewodowy pokojowy regulator temperatury SALUS 091FL został stworzony na bazie najwyższej jakości komponentów, gwarantując niezawodne i bezawaryjne funkcjonowanie. Nasza oferta obejmuje urządzenia dedykowane do wszelkiego rodzaju systemów grzewczych i klimatyzacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych, w tym do sterowania ogrzewaniem podłogowym.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

  Aby cieszyć się jak największym komfortem codziennego życia w swoim mieszkaniu, musimy zadbać o odpowiednią temperaturę w naszym wnętrzu. Dlatego też, należy zadbać o to, by nasz kocioł lub piec grzewczy działał prawidłowo i byśmy mieli stałą kontrolę nad temperaturą w domu. Do tego służą wszelkiego rodzaju sterowniki i regulatory temperatury. Elektroniczne regulatory temperatury umieszczane są zazwyczaj w pokojach na ścianach, co daje nam stały dostęp i możliwość zmniejszenia lub podkręcania temperatury grzania. Zapewnia to nie tylko ogromną wygodę, ale również oszczędza nasz cenny czas.

  W naszym sklepie znajdziesz wszystkie elementy z działu sterowniki i regulatory temperatury, dzięki czemu samodzielnie wybierzesz sposób regulowania temperatury w Twoim mieszkaniu. W naszej ofercie znajdziecie bezprzewodowe sterowniki i regulatory temperatury, które zostały dopasowane do oczekiwań naszych klientów, które doskonale sprawdzą się w waszym domu.

  Dzięki najnowszej technologii będziesz mógł wygodnie sterować ogrzewaniem z jednego miejsca w domu, co zaoszczędzi energię. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane z solidnych i najwyższej jakości materiałów, co zapewnia niezawodne i bezawaryjne funkcjonowanie przez długie lata.

  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.