Dzięki sterowaniu ogrzewaniem i wodą:

ustawisz preferowaną temperaturę pomieszczenia i wody; odczytasz aktualną temperaturę; ochronisz instalację przed zamarznięciem; ochronisz instalację przed zbyt wysoką temperaturą (funkcja alarmu).

Wspieramy Was od A do Z – akcesoria do inteligentnego zarządzania domem

Przygotowanie domu obsługiwanego za pomocą sterowników do regulowania temperatury pomieszczenia czy wody to proces, który wymaga zarówno wiedzy, jak i (niejednokrotnie) nieszablonowego podejścia do realizacji tematu. By usprawnić działania, przygotowaliśmy szereg akcesoriów, które mogą się przydać podczas tworzenia domu SMART. Wszystkie w cenach, które są kompromisem pomiędzy jakością a dostępnością na rynku. W naszej hurtowni znaleźć można: inteligentne przekaźniki, wtyczki SMART, bramki internetowe z regulatorem RT3110i oraz IT500.

Sterowniki i regulatory temperatury

Dom zbudowany z inteligentnych rozwiązań to nie plan na odległą przyszłość. Urządzenia, które wspierają kontrolę nad systemem ogrzewania i oświetlenia są wśród nas już od dawna. Z każdym rokiem ich znaczenie wzrasta, a kolejne produkty ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Pora więc odważnie sięgać po nowe!

Pokazuje 1 - 36 z 145 elementów

Przejmij kontrolę nad swoim domem – sterowniki i bezprzewodowe pokojowe regulatory temperatury. Dzięki zdalnym regulatorom temperatury oraz sterownikom umożliwiającym zarządzanie światłem i prądem, życie w dynamicznym świecie staje się nie tylko prostsze, ale i bardziej bezpieczne. Poczucie kontroli, komfortu i bezpieczeństwa to najcenniejsze, co możemy dać naszym Klientom. Jesteśmy przekonani, że pomogą w tym regulatory pokojowe. Komfort termiczny to jedna z ważniejszych cech, jakich oczekujemy od domu czy mieszkania. Jego osiągnięcie możliwe jest nie tylko dzięki doskonale dobranemu piecowi czy systemowi ogrzewania, ale przede wszystkim dzięki właściwemu zarządzaniu wytworzoną energią. Sterowanie ogrzewaniem jeszcze nigdy nie było tak ważne i… proste.

Regulatory temperatury – by poczuć ciepło, jakie ma w sobie dom

Dostępne w naszej ofercie bezprzewodowe regulatory temperatury firmy SALUS CONTROLS to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie innowacyjne technologie oraz najwyższy komfort użytkowania. Urządzenia te umożliwiają wygodne sterowanie ogrzewaniem z jednego miejsca w domu. Oferują szeroki zakres funkcjonalności przy jednoczesnej oszczędności energii. Każdy prezentowany w tej kategorii bezprzewodowy pokojowy regulator temperatury SALUS 091FL został stworzony ze starannie weryfikowanych komponentów. Dzięki temu możemy zagwarantować jego niezawodne i bezawaryjne funkcjonowanie. Nasza oferta obejmuje urządzenia przeznaczone do wszelkiego rodzaju systemów grzewczych i klimatyzacyjnych w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użytkowych, w tym do sterowania ogrzewaniem podłogowym.

Oferujemy między innymi: ultracienkie podtynkowe regulatory temperatury, ultracienkie bezprzewodowe regulatory temperatury, tygodniowe regulatory temperatury.

Kontrola C.O lub C.W.U. – regulowanie temperatury pomieszczenia i sterowanie ogrzewaniem

Ważnym urządzeniem zapewniającym poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest sterownik kierujący obiegiem wody C.O (centralnego ogrzewania) lub C.W.U. (ciepłej wody użytkowej). To dzięki niemu możliwe jest regulowanie pracy pompy bez konieczności częstych wizyt w kotłowni czy w pomieszczeniu gospodarczym.

Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.