Bestsellery

  • Pokaż pasek boczny

Jest 1 produkt.

Aktywne filtry

Sterowniki do instalacji

Sterowniki do instalacji

Polecane przez nas sterowniki do instalacji to sprzęt znajdujący się w zestawach promocyjnych. Przed wprowadzeniem na rynek, został on dokładnie przetestowany, co gwarantuje jego niezawodność i wysoką precyzję działania. Bezprzewodowe sterowniki, przeznaczone do instalacji grzewczych, wyróżniają się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. W naszym asortymencie znaleźć można:

  • regulatory temperatury z czujnikami,

  • uniwersalne bramki internetowe do urządzeń sterujących ogrzewaniem,

  • wydajny sprzęt w postaci sterownika pompy C.O i C.W.U.

Wyżej wymienione produkty to tylko jedne z nielicznych, które posiadamy w swoim asortymencie. Wszystkie oferowane przez nas sterowniki do instalacji wyróżniają się efektownym wyglądem.

Sterowniki do instalacji- zalety tego sprzętu

Rekomendowane sterowniki do instalacji to produkty, dzięki którym można regulować zakres temperatury. Sprzęt ten nadaje się, zarówno do kontroli ogrzewania, jak i chłodzenia płaszczyznowego, wyróżniającego się bardzo dużą bezwzględnością cieplną. Warto zwrócić uwagę na produkty posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, w tym także te międzynarodowe – znak Unii Europejskiej CE. Produkty te są dostępne z instrukcją obsługi i deklaracją zgodności. Sterowniki do instalacji z naszego asortymentu można bez problemu podłączyć w dowolnie wybranym pomieszczeniu. Sprzęt ten jest bardzo łatwy do montażu i demontażu. Przystępna cena tego sprzętu idzie w parze z zaawansowanymi funkcjami.