Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  Miedź nie należy do najtańszych materiałów, jednak zdecydowanie jest wart swojej ceny. Instalacje z miedzi są bardzo trwałe i mogą być wystawione na działanie warunków zewnętrznych lub schowane pod tynkiem – w obu przypadkach zapewnią doskonale funkcjonujący system.

  Systemy miedziane jak już wspomnieliśmy – są bakteriostatyczne. W praktyce oznacza to, że w ich wnętrzach nie rozwijają się żadne bakterie, nie przenikają one z zewnątrz do instalacji wodnej, dzięki czemu woda w naszych rurach jest lepszej jakości. Decydując się na system miedziany, z miejsca można zapomnieć o metalicznym posmaku wody.

  Miedziane rury mają również to do siebie, że w ich wnętrzu nie osadza się kamień – nawet jeśli w Państwa okolicy występuje – obecnie dość powszechny – problem z twardą wodą. Trzeba również dodać, że systemy miedziane są także odporne na wysokie ciśnienie. Rury z miedzi bez problemu wytrzymają napływ wody zasysanej przez pompę o dużej mocy. Ich trwałość oraz odporność na wysokie ciśnienie wyróżniają się na tle innych materiałów hydraulicznych.

  Systemy miedziane

  Oferowane przez nas kształtki miedziane charakteryzują się wysoką trwałością oraz solidnością wykonania. To wyroby bakteriostatyczne, zapobiegające namnażaniu się szkodliwych mikroorganizmów. Planując domową instalację warto wybrać oferowane przez nas kształtki miedziane, dostosowane do każdej instalacji c.o. W naszej ofercie handlowej znajdują się elementy instalacyjne, którymi są kształtki miedziane, niezbędne  przy tworzeniu domowej instalacji centralnego ogrzewania.

  Solidne kształtki miedziane, które eliminują ryzyko powstawania szkodliwych baterii w instalacjach c.o.

  W naszym sklepie internetowym zamówisz kolanka, jak również mufy, wysokiej jakości nyple, wytrzymałe trójniki i inne akcesoria, które pomogą stworzyć Ci bezpieczny i w pełni funkcjonalny system ogrzewania. Szeroki wybór takich produktów, jak kształtki miedziane pozwoli na skompletowanie wszystkich potrzebnych łączeń.

  Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
  Miedź jest powszechnie stosowanym materiałem, z którego wykonuje się instalacje grzewcze w budynkach mieszkalnych. Systemy miedziane to funkcjonalność oraz estetyka w jednym. Już w czasie planowania domowej instalacji trzeba zdecydować się, jakiego typu rury chcą Państwo mieć zamontowane. Warto wiedzieć, że to właśnie rury miedziane charakteryzują się między innymi bakteriostatycznością, co oznacza, że zapobiegają rozmnażaniu się mikroorganizmów.

  Rury miedziane do wody dostępne są w trzech różnych wariantach, z czego każdy wyróżnia się plastycznością – na rynku dostępne są rury miedziane twarde, półtwarde i miękkie. Warto wiedzieć, że systemy miedziane nie mają żadnych ograniczeń co do ich umiejscowienia. W każdym jednym miejscu działają i sprawdzają się niezawodnie. Co więcej, można montować je w widocznych miejscach, ponieważ prezentują się wyjątkowo estetycznie.

  W ofercie naszego sklepu Hurtownia Instalatora znajdziesz bardzo duży wybór elementów służących do budowy kompleksowej instalacji wodnej. W naszej ofercie znajdziesz między innymi miedziane zawory kulowe do wlutowywania oraz kształtki miedziane. Oferowane przez nas systemy miedziane gwarantują solidność oraz trwałość powstałej instalacji. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki pakiet systemów instalacyjnych, który można dopasować do każdego rodzaju podłoża i warunków.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.