Filtruj produkty

Dostępność

  Aktywne filtry:

   Black Friday 2019 - promocje
   Montując instalacje w domu lub mieszkaniu do wyboru mamy dwa rodzaje uchwytów i mocowań do rur. Pojedynczy uchwyt do rury idealnie sprawdzi się do stabilizacji pojedynczej rurki, z kolei podwójny uchwyt umożliwi poprowadzenie rur równolegle względem siebie, dzięki czemu z łatwością można doprowadzić ciepłą i zimną wodę do zlewów i umywalek. Dzięki produktom dostępnym w tej kategorii, będą mogli Państwo samodzielnie wykonać prawidłowy montaż całej instalacji, co zagwarantuje jej bezawaryjne działanie przez długie lata.

   Uchwyty do rur są jednym z elementów potrzebnych do stworzenia sprawnej instalacji grzewczej, gazowej lub wodnej, ponieważ skutecznie mocuje do ścian tworzące je przewody. Wykazuje też znakomite właściwości wytrzymałościowe, dzięki czemu nie musimy martwić się na zapas awarią. Uchwyty i mocowania do rur to elementy potrzebne podczas wykańczania każdego budynku. Umożliwiają sprawne rozprowadzenie przewodów hydraulicznych po Twoich pomieszczeniach

   Uchwyty i mocowania

   Od odpowiednich mocowań rur, zależy sprawność oraz bezpieczeństwo całej instalacji. Dlatego ważne jest aby były trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. 

   W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę uchwytów oraz mocowań, które ułatwią montaż rur i złączy. Oferujemy pojedyncze produkty oraz gotowe zestawy. Prezentowane przez nas uchwyty, odporne są na korozję oraz nie niszczą materiałów z których wykonane są przewody. Większość artykułów można instalować poziomo lub pionowo. Dzięki dopasowanym do obręczy kołkom rozporowym możliwy jest łatwy montaż w ścianie. Produkty używane do instalacji CO dostosowane są do wysokich temperatur i cechują się wysoką termoodpornością. Różnorodność materiałów, z których wykonane są dostępne u nas uchwyty i mocowania, pozwoli na wybranie odpowiedniego produktu dopasowanego do wymagań naszych klientów oraz domowych instalacji.

   W tej kategorii nie ma produktów.

   Uchwyty i mocowania do rur są niezbędne do tego, by zapewnić sobie trwałość i bezawaryjną pracę rur oraz całej instalacji w domu przez długie lata. W naszym sklepie znajdą Państwo i uchwyty oraz mocowania do rur, które zostały wykonane z najwyższej jakości i solidnych materiałów. To właśnie od nich zależy sprawność oraz bezpieczeństwo całej instalacji w budynku. Oferowane przez nas uchwyty do rur są trwałe i odporne na wiele czynników, takich jak na przykład wysoka temperatura.

   W naszej ofercie znajdą państwo mocowania i uchwyty wykonane z różnego rodzaju materiałów, które sprawdzają się na rozmaitych rodzajach rur, takich jak stalowe, miedziane, a nawet tych, które są wykonane z materiałów PCV. Uchwyty i mocowania do rur pozwolą Państwu wykonać rozmaite instalacje w domu czy mieszkaniu i estetycznie je wykończyć. Chodzi o różnego rodzaju uchwyty, rozety, zaślepki maskujące łączenia rur oraz zaślepki kończące bieg rur.
   Newsletter
   Copyright © 2018 - 2019 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.