Filtruj według

Waga

Waga

  • 0,06kg - 0,276kg

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 28,00 zł

Bestsellery

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 80 produktów.

Aktywne filtry

Wężyki przyłączeniowe

Wężyki przyłączeniowe z naszej podstawowej oferty handlowej, to wyroby od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu, masz 100% gwarancję, że otrzymujesz produkty markowe oraz odporne na niekorzystne działanie wielu czynników zewnętrznych, w tym również skoków ciśnienia czy nadmiernej temperatury. Polecane przez nas wężyki przyłączeniowe zostały wykonane w oplocie ze starannie wyselekcjonowanej stali, odpornej na korodowanie.

Doskonałe i odpowiednio skonstruowane wężyki przyłączeniowe, które wyróżnia użycie najlepszych komponentów do ich produkcji

Na uwagę zasługuje samo wykonanie i materiały, z jakich stworzono przyłącza (nakrętki mocujące i końcówki przyłączeniowe). Użyty do produkcji mosiądz niklowany lub chromowany, a także guma syntetyczna EPDM, stal nierdzewna AISI 304 itp., zapewniają długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. Proponowane przez nas wężyki przyłączeniowe są dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach. Rekomendowane wężyki przyłączeniowe do baterii, jakie znajdziesz w naszym e – sklepie, możesz zamówić w różnej długości.