Filtruj produkty

Dostępność

Aktywne filtry:

  W naszym sklepie Hurtownia Instalatora znajdziesz produkty najwyższej jakości. Do bezawaryjnego działania instalacji w w domu potrzebujesz zawór mieszający oraz siłownik. Zawór mieszający to urządzenie, które odpowiada za regulację centralnego systemu ogrzewania. Umożliwia on obniżenie ciśnienia w zasobniku w sytuacjach awaryjnych. Jest to tak naprawdę najważniejszy element całej instalacji CO, a dzięki wykonaniu go z solidnych, pewnych i sprawdzonych materiałów, będzie służył Ci przez bardzo długie lata. Należy jednak pamiętać, że wybór zaworu mieszającego powinien być poprzedzony informacją o wymaganiach instalacyjnych.

  Siłownik zaworu mieszającego przeznaczony jest do sterowania obrotowymi zaworami mieszającymi. Można ustawić go na automatyczny tryb pracy lub sterować nim ręcznie. Siłownik nie wymaga dodatkowej pielęgnacji i jest prosty w obsłudze. Charakteryzuje się również nowoczesnym i estetycznym wyglądem, dzięki czemu nie będzie rzucał się w oczy.

  Zarówno siłownik, jak i zawór mieszający muszą być wykonane z najwyższej jakości solidnych materiałów, tak by służyły nam bezawaryjnie przez długie lata.

  Zawory mieszające i siłowniki

  W tym dziale znajdą Państwo elementy zapewniające instalacjom wodnym i grzewczym prawidłową pracę. 

  Armaturę regulującą w instalacjach centralnego ogrzewania i ciepłej wody stanowią przede wszystkim zawory mieszające i reduktory ciśnienia, które pozwalają ograniczyć zbyt wysokie ciśnienie zasilające i utrzymać je na stałym poziomie, również w przypadku wahań ciśnienia wejściowego. Umożliwiają również oszczędność wody i zapobiegają nadmiernym przepływom wody. Oferowane przez nas zawory mieszające oraz siłowniki, renomowanych producentów, cechują się solidnością i trwałością. Są odporne na uszkodzenia oraz szkodliwe czynniki.

  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Zawory mieszające i siłowniki zapewniają instalacji wodnej i grzewczej prawidłowe funkcjonowanie. Poza ograniczaniem zbyt wysokiego ciśnienia zasilającego i utrzymywania go na stałym poziomie, umożliwiają również oszczędność wody i zapobiegają nadmiernym przepływom wody. Dostępne w naszym sklepie zawory mieszające i siłowniki eliminują ryzyko uderzeń hydraulicznych oraz redukują szumy i hałasy w instalacjach wodnych, dzięki czemu działa ona cicho i sprawnie.

  Instalacje centralnego ogrzewania oraz instalacje ciepłej wody użytkowej do prawidłowego działania wymagają zamontowania odpowiednich akcesoriów, które pozwalają uzupełnić konstrukcję centralnego ogrzewania o wszystko co niezbędne do jej bezawaryjnego działania.

  Akcesoria takie jak siłowniki czy zawory mieszające umożliwiają szybkie podgrzewanie wody, utrzymywanie jej optymalnej temperatury, a także dbają o odpowiednie ciśnienie w całej instalacji. W naszej ofercie znajdziesz tylko najlepsze i sprawdzone produkty, które pochodzą od renomowanych producentów, cieszących się na rynku dużym zaufaniem klientów.
  Newsletter
  Copyright © 2018 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.