Filtruj produkty

Dostępność
Producent

Aktywne filtry:

  Instalacja centralnego ogrzewania oraz instalacja ciepłej wody użytkowej do prawidłowego działania wymagają zastosowania odpowiednich akcesoriów. Akcesoria do kotłów i pieców to zestaw różnorodnych elementów, które pozwalają uzupełnić konstrukcje centralnego ogrzewania o wszystko, co niezbędne do ich bezproblemowego funkcjonowania.

  Dzięki różnorodnym akcesoriom do C.O i C.W.U., które znajdziesz w naszej ofercie, możesz mieć pewność, że stworzysz w pełni sprawną i bezpieczną instalację. Dostępny w naszym sklepie zestaw z pompą z zaworem różnicowym służy do zabezpieczenia kotła na paliwo stałe przed nadmiernym wzrostem temperatury, a co za tym idzie ciśnienia, które mogą nastąpić w chwili awarii pompy lub braku zasilania. Zestawy wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na korozję. Każdy jeden zestaw z pompą przeszedł próbę szczelności i gwarantuje bezawaryjne działanie przez długie lata. Oferowane przez nas zestawy pochodzą od znanych i szanowanych producentów w branży, co daje 100% pewności, że zakupione przez Was produkty są najwyższej jakości.

  Zestawy do instalacji C.O. i C.W.U.

  W tej kategorii znajdą Państwo akcesoria C.O. I C.W.U., z którymi można stworzyć sprawną i bezpieczną instalacje. 

  Instalacje centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej do bezpiecznego oraz prawidłowego działania wymagają odpowiednich akcesoriów. W Hurtowni Instalatora posiadamy niezbędne elementy do zachowania wysokiej funkcjonalności systemów instalacyjnych. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo m.in grupy mieszające, wymienniki, zestawy wymiennikowe, sprzęgła hydrauliczne i wiele innych potrzebnych akcesoriów C.O. i C.W.U. Wysoka klasa wykonania oraz najlepszej jakości materiały, gwarantują długą trwałość oraz bezpieczeństwo.

  Podkategorie

  Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
  W naszej ofercie znajdują się również zawory różnicowe, które przeznaczone są do montażu w instalacji centralnego ogrzewania z wymuszonym obiegiem wody – pompą obiegową. Ich zadaniem jest zabezpieczenie całej instalacji C.O przed uszkodzeniem na skutek przegrzania i ciśnienia mogącego wystąpić, gdy pompa przestanie wymuszać obieg. Podczas pracy pompy zawór różnicowy pozostaje zamknięty. Z chwilą przerwania pracy pompy na przykład wskutek zaniku napięcia, zawór otwiera się samoczynnie, umożliwiając grawitacyjny obieg wody.

  Nasz sklep oferuje również grupy pompowe do stacji solarnych dla budynków wyposażonych w solary. To jedno z urządzeń, w które każda instalacja solarna powinna być wyposażona. Pompy dbają o to, by instalacje uruchomić, ustawić, napełnić, a w późniejszym czasie serwisować. Oferujemy również grupy solarne doskonałej jakości.

  W naszej ofercie znajdują się również odpowiednie akcesoria, które sprawią, że instalacja centralnego ogrzewania oraz instalacja ciepłej wody użytkowej będą bezpieczne w użytkowaniu. W Hurtowni Instalatora posiadamy niezbędne elementy do zachowania wysokiej funkcjonalności systemów instalacyjnych takie jak: grupy mieszające, wymienniki, zestawy wymiennikowe, sprzęgła hydrauliczne oraz wiele innych potrzebnych akcesoriów C.O i C.W.U.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.