Filtruj produkty

Producent

Aktywne filtry:

  Warto wcześniej zapoznać się z metodami połączeń i rodzajami złączek do rur miedzianych. W naszym sklepie Hurtownia Instalatora znajdziesz szeroki wybór elementów potrzebnych do łączenia rur miedzianych. Oferujemy mufy mosiężne, które są jedną z podstawowych złączek umożliwiających przedłużenie rury w linii prostej. Stosuje się ją najczęściej do zespolenia ze sobą dwóch rur takiej samej średnicy. Dostępne są również mufy redukcyjne, które umożliwiają łączenie mniejszej rury miedzianej z większą.

  Kolanko mosiężne pozwala na łatwą i szybką zmianę biegu naszej instalacji. Złączka jest wygięta pod kątem prostym, dzięki czemu idealnie nadaje się do prowadzonych wzdłuż ścian rur, szczególnie w rogach pomieszczeń. Do wyboru mamy jeszcze trójnik mosiężny, który jest specjalistyczną złączką posiadającą wejścia na 3 rury – nie tylko przedłużają rurę, ale też stanowią rozgałęzienie dla kolejnej. Idealnie sprawdzają się w przypadku instalacji, którą trzeba rozprowadzić na kilka pomieszczeń. Z kolei redukcja zespala rury i mniejszych średnicach z większymi. W niektórych przypadkach jest konieczne użycie tej złączki ze względów konstrukcyjnych lub przyłączeniowych.

  Rury miedziane nie są łączone za pomocą gwintów – wszystkie przeznaczone do nich kształtki są więc gładkie. Można łączyć je na dwa sposoby – albo za pomocą złączki zaciskowej oraz zaciskarki hydraulicznej, albo poprzez lutowanie.

  Złączki mosiężne

  Łączenie rur wymaga odpowiednich akcesoriów. W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór, różnych typów złączek mosiężnych do samodzielnego tworzenia instalacji.

  Posiadamy szeroki wachlarz mosiężnych zaślepek, trójników, przedłużek, korków, kolanek i wiele wiele innych akcesoriów które posłużą do stworzenia bezpiecznej i trwałej instalacji. Mosiężne elementy cechują się solidnością oraz odpornością na uszkodzenia i szkodliwe czynniki, co daje pewność, że instalacja będzie funkcjonalna i znakomicie szczelna. Odpowiednie fazowanie wejścia gwintów ułatwia wkręcanie jednej złączki w drugą. Natomiast radełkowanie gwintów zapobiega ześlizgiwaniu się uszczelnienia podczas skręcania. Uniwersalne złączki mosiężne pasują do większości typów instalacji.

  Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
  Rury miedziane są powszechnie stosowane podczas wykańczania mieszkań – stosuje się je wykonywania instalacji wodnych oraz grzewczych. Złączki mosiężne są niezbędne do trwałego oraz szczelnego połączenia dwóch elementów. Uważa się też, że w instalacji wodnej nie powinno się łączyć elementów z różnych materiałów. Ponadto najlepiej używać rur i kształtek jednego producenta, głównie dlatego, że charakteryzuje je jeden sposób łączenia. Zapewniamy, że w naszej ofercie znajdziesz szeroki pakiet systemów instalacyjnych, który dopasujesz do każdego rodzaju podłoża i warunków.

  Złączki miedziane do wody pozwolą Ci na zachowanie wszystkich właściwości instalacji miedzianych, na których z pewnością Ci zależy. Szeroki wybór elementów łączących rury miedziane pozwala na tworzenie konstrukcji idealnie dopasowanych do potrzeb w naszych domach i mieszkaniach.

  Oferujemy złączki mosiężne od najlepszych producentów w Polsce, takich jak na przykład FERRO. Dzięki precyzji wykonania oraz wysokiej jakości mosiądzu odbiorca otrzymuje niezwykle trwały i solidny produkt. Bogaty asortyment złączek miedzianych obejmuje: kolanko wkr-nakr, kolanko nakr-nakr, trójnik, trójnik redukcyjny, nypel, nypel redukcyjny, mufę, mufę redukcyjną, redukcję, korek, zaślepkę, króciec, półśrubunek.
  Newsletter
  Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.