💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czujniki tlenku węgla i gazu

( ilość produktów: 12 )

Przydatne czujniki tlenku węgla i gazu służą do monitorowania danego pomieszczenia pod kątem ewentualnej obecności trujących gazów. Pozwalają one na natychmiastowe wykrycie niebezpiecznego tlenku węgla. Profesjonalne czujniki tlenku węgla i gazu wpływają na poprawę bezpieczeństwa domowników.

Czujniki tlenku węgla i gazu

Nowoczesne czujniki tlenku węgla i gazu, powinny znajdować się w każdym domu i mieszkaniu, w którym umiejscowione są piecyki gazowe, kominki czy kotły węglowe. Tlenek węgla wydziela się w momencie niepełnego spalania paliwa w wymienionych urządzeniach. Do takiej sytuacji dochodzi, gdy zbyt mała ilość powietrza jest dostarczana do sprzętu grzewczego. Do powstania wycieku tlenku węgla może też doprowadzić przedwczesne zamknięcie paleniska kuchni lub nieodpowiednia regulacja palnika gazowego. Warto mieć na uwadze, że zatrucie gazami ma często śmiertelny sutek. W związku z tym należy zaopatrzyć się w czujnik tlenku węgla, który w razie wykrycia zagrożenia, poinformuje domowników o grożącym im niebezpieczeństwie. W naszej ofercie dostępne są innowacyjne czujniki gazu, wyprodukowane przez renomowaną markę Kidde. Jest to jeden z największych, amerykańskich producentów tego rodzaju wyrobów. Wysokiej jakości czujnik tlenku węgla z wyświetlaczem tej marki, charakteryzuje się bezawaryjnością w działaniu. To niezawodne urządzenie, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie osób mieszkających w danym budynku.

Niezawodne w działaniu czujniki tlenku węgla i gazu

Doskonale działające czujniki tlenku węgla i gazu z naszego sklepu internetowego, są niewielkimi urządzeniami, o owalnym lub prostokątnym kształcie. Zajmują one małą ilość miejsca. Czujniki gazu zostały wyposażone w czytelne panele, na których pojawiają się napisy w języku polskim. Informują one o potencjalnym stanie zagrożenia, wywołanym wyciekiem tlenku węgla. Polecany przez nas czujnik tlenku węgla marki Kidde zawiadamia za pomocą sygnalizacji świetlnej, o konieczności opuszczenia pomieszczenia i wyjścia na świeże powietrze. Niektóre tego rodzaju urządzenia mają wyświetlacz, pokazujący także poziom dwutlenku węgla w danym pomieszczeniu. Wyroby marki Kidde są wyposażone w specjalny sensor elektrotechniczny, zapewniający 10-letni okres pracy tych urządzeń. Wewnątrz czujników znajduje się bateria, dzięki czemu urządzania te działają, nawet pomimo braku dopływu prądu w danym pomieszczeniu. Rekomendowane czujniki tlenku węgla sygnalizują również stan zagrożenia za pomocą sygnału dźwiękowego. Używając specjalnych przycisków resetu, możliwe jest przetestowanie sprawności działania tego sprzętu.

Atrakcyjne cenowo mierniki parametrów powietrza

Wielofunkcyjne urządzenia, jakimi są czujniki tlenku węgla i gazu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Warto zwrócić uwagę na produkty, które wskazują nie tylko poziom dwutlenku węgla, ale również wilgotność i temperaturę. Takie kompleksowe czujniki marki Kidde przeznaczone są tylko do użytku wewnętrznego. Proponowany przez nas miernik parametrów powietrza ma wbudowany zegar. Należy podkreślić, że oferowane przez nasz sklep urządzenia, niezwykle dokładnie mierzą stężenie dwutlenku węgla. Są one bardzo czułe i reagują błyskawicznie po wykryciu, nawet minimalnego zagrożenia. Wysokiej jakości mierniki tlenku węgla pomagają dbać o jakość i stan powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych. Urządzenia te mogą być również wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, takich jak przedszkola, szkoły czy urzędy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Towar zgodny z opisem, dobra cena w porównaniu z innymi sklepami i przesyłka mega priorytetowa. Polecam!
2024-05-21
ok
pixel