💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ogrzewanie

( ilość produktów: 426 )

Ogrzewanie jest jednym z najważniejszych aspektów, jeśli chodzi o komfort użytkowania domu, biura czy mieszkania. Wysoki poziom najnowszych technologii, skutkuje dostępem do wielu nowatorskich rozwiązań, podnoszących efektywność i oszczędność w tak kluczowym elemencie codziennego życia, jakim jest ogrzewanie danej nieruchomości.

Ogrzewanie

Dzięki odpowiednim urządzeniom ogrzewanie może być bardziej wydajne, oszczędne, a przede wszystkim ekologiczne. Wybór właściwego sprzętu zależy głównie od zapotrzebowania danej nieruchomości na energię, a to wpływa również na koszty jego eksploatacji. W ofercie naszego sklepu znajdują się najnowsze i najbardziej efektywne w działaniu rozwiązania grzewcze, które w znaczny sposób podnoszą komfort oraz bezpieczeństwo ich użytkowników. Są to różnego rodzaju kotły i piece, ogrzewacze wody, czujniki, sterowniki oraz regulatory, a także grzejniki. Polecamy szeroki wybór grzejników znanych i renomowanych marek, takich jak: Ferro, Caleffi Hydronic Solutions czy Afriso. Oferujemy grzejniki stalowe i grzejniki aluminiowe, a także akcesoria grzejnikowe, takie jak uszczelki, grzałki czy odpowietrzniki. Proponujemy również często stosowane grzejniki drabinkowe, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również praktyczne w użyciu, jako miejsce do suszenia ręczników. Rekomendujemy także grzejniki panelowe, uznawane za najbardziej wydajne w dystrybucji ciepła. Wszystkie wspomniane produkty są wyjątkowo trwałe, odporne na korozję i łatwe w montażu.

Ogrzewanie- nowoczesne rozwiązania technologiczne

Ogrzewanie to cały system grzewczy, na który składa się mnóstwo elementów, służących do wytwarzania i rozprowadzania energii cieplnej. Jest on podzielony na dwa podstawowe obszary, takie jak instalacja grzewcza, która dostarcza energię do poszczególnych pomieszczeń oraz samo źródło ciepła, czyli różnego rodzaju piece i kotły. Odpowiednio dobrany kocioł CO, powinien posiadać optymalną dla danej powierzchni moc, sprawność i funkcjonalność. Wybór właściwego systemu grzewczego ma wpływ na komfort użytkowników, efektywność energetyczną danego układu ogrzewania i na koszty jego działania. W ofercie naszego sklepu dostępne są kotły, które łączą w sobie najnowszą technologię z wysoką wydajnością, aby zapewnić jak najlepsze warunki termiczne. Można je podzielić na: kotły gazowe, kotły na pelet i kotły na ekogroszek. Polecamy popularne wśród klientów kotły na pelet, spełniające najwyższe normy ekologiczne. Przykładem może być kocioł z podajnikiem, marki Defro, który spełnia wszystkie rygorystyczne normy czystości spalin i sprawności. Dostępne w naszym sklepie kotły na pelet to wysokowydajny sprzęt, wykonany z atestowanej stali kotłowej.

Czujniki i regulatory wspomagające ogrzewanie

Każdy system ogrzewania posiada urządzenia sterujące centralną instalacją ogrzewającą, tzw. sterowniki. Ważne jest, aby ogrzewanie danego miejsca nie generowało wysokich kosztów, co jest możliwe dzięki odpowiednio dobranym sterownikom i regulatorom temperatury. Wszystkie te produkty, dostępne w naszym sklepie, to urządzenia wysokiej klasy, wyprodukowane w zaawansowanej technologii przez takich producentów, jak: Ferro, Engo Controls czy też Salus Controls. Wyroby te mają nowoczesny, estetyczny design i trwałe obudowy. Oferowany sprzęt jest bardzo łatwy w montażu, z bezprzewodową komunikacją. Wart uwagi jest cyfrowy regulator temperatury marki Salus Controls, który służy do bezprzewodowego sterowania urządzeniami z serii SALUS Smart Home. Sprzęt ten posiada algorytm TPI- czyli gwarancję precyzyjnie utrzymywanej temperatury pomieszczenia. W trosce o bezpieczeństwo klientów polecamy również czujki tlenku węgla i gazu. W każdym pomieszczeniu, w którym funkcjonuje ogrzewanie gazowe lub na opał stały czy płynny, powinny być zamontowane tego typu urządzenia. Wszystkie produkty z naszego asortymentu w kategorii ogrzewanie, to sprzęt certyfikowany, spełniający normy europejskie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Dziekują za pomoc przy doborze części
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
pixel