💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ogród

( ilość produktów: 2528 )

Ogród to miejsce, które często jest wizytówką domu. Budowa i jego utrzymanie w doskonałym stanie, wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu oraz narzędzi. Nasz sklep oferuje wysokiej jakości produkty, które mogę znaleźć zastosowanie w czasie prac związanych z tworzeniem takich miejsc, jak ogród, taras lub nawet basen, na wybranej posesji.

Ogród

Budowa takiego miejsca, jak ogród, basen czy taras, wymaga użycia odpowiednich rozwiązań technologicznych. Warto pamiętać, na przykład o zabezpieczeniu budynków przed dostawaniem się do fundamentów czy elewacji nadmiaru wody, ale również o montażu sprzętu, zapewniającego komfort w czasie pielęgnowania roślin lub sprzątania danego obszaru. W ofercie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju, sprawdzone rozwiązania, takie jak: odwodnienia zewnętrzne, ruszty basenowe i zawory ogrodowe, które przydadzą się w czasie wspomnianych powyżej działań. Dostęp do bieżącej wody na posesji zewnętrznej, takiej jak ogród, basen czy taras, jest bardzo ważny. Dlatego też proponujemy naszym klientom zawory ogrodowe. Produkty te dostępne są w dwóch rodzajach: zawory żeliwne lub mosiężne. Najbardziej popularne są zawory kulowe czerpalne, z jednym lub dwoma przyłączami. Wyposażone są w uchwyt w postaci metalowej dźwigni i złączkę do węża oraz specjalną końcówkę do podłączenia. To wyroby wysokiej jakości, niezwykle odporne na korozję i produkowane przez renomowane firmy, takie jak: Ferro czy Deante.

Ogród – funkcjonalne systemy odwodnienia

Planując ogród, basen lub taras na swojej posesji, nie można zapomnieć o wykonaniu właściwego zabezpieczenia przed wnikaniem wody do elewacji lub fundamentów. Zapewnienie odpowiedniego odwodnienia chroni także przed nadmiarem wody, porowate powierzchnie w ogrodzie, dzięki czemu jego estetyka jest utrzymana na odpowiednim poziomie. Produkty, które są dostępne w ofercie naszego sklepu w kategorii Ogród, posiadają gwarancję wysokiej wytrzymałości i jakości od producentów. Proponujemy odwodnienie zewnętrzne szczelinowe, wykonane z doskonałej stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Polecamy opcję z dodatkową rewizją, ułatwiającą konserwację tego sprzętu. Odwodnienie zewnętrzne szczelinowe może być stosowane zarówno do rusztu symetrycznego, jak i niesymetrycznego. W naszym asortymencie znaleźć można również odwodnienia narożne i z rusztem kompozytowym, a także różnego rodzaju dodatkowe wpusty oraz sitka, ułatwiające instalację poszczególnych elementów. Przykładem może być odwodnienie zewnętrzne szczelinowe marki Alcadrain, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. W naszym sklepu posiadamy wyłącznie sprawdzone systemy odwadniające, jak również wybór części, które umożliwiają ich bezproblemową instalację.

Rozwiązania niezbędne przy budowie basenu w ogrodzie

Decydując się na budowę takiego miejsca, jak basen, warto mieć na uwadze wymogi technologiczne tego przedsięwzięcia. Woda, która zazwyczaj znajduje się również wokół niego, na skutek jej ociekania z ciał kąpiących się w nim osób, musi swobodnie odpływać do ścieków, a nie gromadzić się na powierzchni, tworząc ryzyko poślizgnięcia się na niej. Nasz sklep oferuje różnej długości i szerokości ruszty basenowe, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Produkty te są całkowicie wytrzymałe na rdzewienie, działanie chloru czy nawet słonej wody. Dostępne modele są profilowane lub proste, z antypoślizgową powłoką lub bez niej. Na uwagę zasługuje łukowy ruszt basenowy z antypoślizgiem, niezwykle odporny na zewnętrzne czynniki, takie jak chemia basenowa czy promieniowanie UV. Polecany sprzęt jest bardzo łatwy w montażu i w późniejszej konserwacji. Wykonany został z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Inwestując w ruszty basenowe, jak i w pozostałe elementy systemu odwodnienia, warto pamiętać, że zaprocentuje to bezpieczeństwem użytkowników oraz oszczędnością wody.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Szybko i tanio
2024-05-21
ok
pixel