💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Smart Home

( ilość produktów: 30 )

Cieszący się dużą popularnością Smart Home to system różnego rodzaju urządzeń do automatyki domowej. Dzięki temu rozwiązaniu domownik uzyska pełną kontrolą nad niemal każdym obszarem działania swojego domu lub mieszkania. Działanie inteligentnego systemu Smart Home ma na celu podniesienie komfortu życia domowników.

Smart Home

Nowoczesny Smart Home pozwala na kontrolowanie takich czynników, jak temperatura w danym pomieszczeniu, poziom natężenia oświetlenia czy jego kolor. Z jego pomocą można również włączać i wyłączać urządzenia, które są zasilane prądem. Ponadto istnieje możliwość zainstalowania monitoringu w każdym pomieszczeniu i oglądania nagrań w czasie rzeczywistym, dzięki pomocy Smart Home. Warto podkreślić, że system ten umożliwia domownikom wykonywanie wszystkich wymienionych czynności, będąc z dala od miejsca swojego zamieszkania. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór produktów, dzięki którym można stworzyć kompleksowy system Smart Home. W tym celu warto zwrócić uwagę na innowacyjne moduły przekaźnikowe i urządzenia główne. Oferujemy również różnego rodzaju akcesoria, należące między innymi do kategorii oświetlenie czy rolety i markizy. Są to najwyższej jakości wyroby, wyprodukowane przez znane marki, działające od lat w tej branży.

Smart home – inteligentny dom

Profesjonalny system Smart Home umożliwia zmniejszenie rachunków za zużycie prądu. Zdalna regulacja centralnego ogrzewania i włączników światła, pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania domu oraz energii elektrycznej. Wysokiej jakości moduły przekaźnika Smart Home z naszej oferty, dają możliwość sterowania wybranym punktem zasilania lub oświetlenia. Urządzenia te umieszczane są w puszce elektrycznej, dzięki czemu są całkowicie niewidoczne. Sterowanie może odbywać się za pomocą aplikacji mobilnej, ściągniętej na smartfon lub w sposób manualny. Doskonałe jakościowo moduły przekaźnikowe z naszego asortymentu, zostały wyprodukowane przez markę Sinum. Niezwykle ważnym elementem inteligentnego domu jest centrala Smart Home. Stanowi ona urządzenie główne, które przetwarza informacje ze wszystkich urządzeń znajdujących się w domu. Z jej pomocą można monitorować stan sprzętów składających się na system Smart Home.

Akcesoria do inteligentnego domu

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wysokiej jakości akcesoria, niezbędne do wykonania systemu Smart Home. Są to przede wszystkim inteligentne przyciski, wyposażone w komunikację bezprzewodową. Te wielofunkcyjne urządzania są programowane z poziomu aplikacji, następnie po naciśnięciu przycisku, wywoływana zostaje zaplanowana wcześniej czynność. Dużą popularnością cieszy się inteligentny przycisk marki Sinum. Dostępne są również specjalne moduły do sterowania roletami i markizami. Oferujemy także dotykowe, szklane włączniki do światła, które zostały wyposażone w różną ilość pól i przekaźników. Podobnie, jak inteligentne przyciski, dotykowe włączniki do światła służą do sterowania wybranym urządzeniem. Produkty te mają wbudowane diody LED, które wskazują czy dany sprzęt jest włączony. Dużą popularnością cieszy się bezprzewodowy multisensor z naszego asortymentu. To urządzenie o niewielkich rozmiarach pozwala na kontrolowanie temperatury, poziomu wilgotności i natężenia światła w pomieszczeniach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Dziekują za pomoc przy doborze części
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
pixel