Od 17.05.2022r do 24.05.2022r. czas wysyłki towaru może się opóźnić, ze względu na okresy urlopowe pracowników w naszej firmie. Dziękujemy za zrozumienie.

Promocje

W dziale promocje, który znajduje się na naszej stronie internetowej, znajdziesz wiele przydatnych produktów w bardzo korzystnych cenach. To wyroby oryginalne, renomowanych producentów, gwarantujących ich wysoką trwałość i solidne wykonanie. Kategoria promocje umożliwia zakup wielu wyrobów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Korzystając z naszych promocji, w łatwy, szybki i tani sposób, stworzysz kompletną instalację wodną, gazową czy centralnego ogrzewania.

Skorzystaj z atrakcyjnych obniżek cen i zajrzyj do naszego działu Promocje

Polecane przez nas promocje obejmują, zarówno pojedyncze elementy i podzespoły, jak i urządzenia o zaawansowanych parametrach technicznych. To atrakcyjna oferta handlowa dla instalatorów, właścicieli firm wykończeniowych i remontowych, a także amatorów, którzy pragną samodzielnie zbudować własną instalację c.o. lub c.w.u. Zamawiając produkty z kategorii promocje z naszego sklepu internetowego, otrzymujesz pełnowartościowe wyroby w obniżonej cenie.


Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów
Newsletter
Copyright © 2018 - 2022 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.