💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ogrzewacze wody

( ilość produktów: 8 )

Dobrej jakości ogrzewacze wody, jak sama nazwa wskazuje, mają za zadanie podgrzać wodę i następnie ją zmagazynować. Urządzenia te powinny zostać właściwie wybrane, mając na uwadze ich wydajność, na którą wpływa między innymi napięcie w sieci elektrycznej. Nowoczesne ogrzewacze wody są niezawodnymi urządzeniami, które sprawnie utrzymują odpowiedni poziom temperatury wody.

Ogrzewacze wody

Na rynku dostępne są różne ogrzewacze wody. Wyroby pojemnościowe, takie jak bojlery, są w stanie dostarczyć ciepłą wodę do kilku miejsc jednocześnie. Jest to niezwykle ważna kwestia, która wpływa na atrakcyjność ogrzewaczy. Niektóre podgrzewacze wody są wyposażone w termostaty, mające za zadanie utrzymać daną temperaturę i nie dopuścić do jej schłodzenia. W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są zbiorniki buforowe do pomp ciepła. Wewnątrz tych wyrobów magazynowana jest woda, która zasila instalację centralnego ogrzewania. Urządzenia te zwiększają efektywność ogrzewania budynku, za pomocą coraz bardziej popularnych pomp ciepła. Kluczem do prawidłowego działania pompy ciepła, jest zapewnienie należytego zładu wody, czyli całkowitej ilości płynów, które krążą w instalacji grzewczej. Odpowiedni zbiornik buforowy sprawia, że zład wody jest utrzymywany na właściwym poziomie.

Wysokiej jakości ogrzewacze wody

W naszym sklepie internetowym dostępne są ogrzewacze wody, wyprodukowane przez znaną markę Galmet. Są to wyroby o najwyższej jakości wykonania. Oferujemy także buforowe zbiorniki ciepła, które zostały wyposażone w spiralne wężownice. Umożliwia ona sprawne rozdzielanie układów i współpracę z innym źródłem ciepła. Znacznie podnosi to wydajność danego systemu ogrzewania. Dużą popularnością cieszy się wymiennik c.w.u. z dużą wężownicą spiralną Tower Grand. W naszej ofercie można również znaleźć wyroby bez wężownicy, które są znacznie tańsze od zbiorników, do których został dołączony ten element. Proponowane zbiorniki buforowe mają różną pojemność, którą można odpowiednio dopasować do potrzeb działania danej instalacji grzewczej. Dostępne są zarówno produkty o niewielkiej pojemności, wynoszącej 80 litrów, jak i urządzenia, wewnątrz których zmieści się 300 lub 400 litrów.

Praktyczne bufory do pomp ciepła

Atrakcyjne cenowo ogrzewacze wody mogą zostać zawieszone na ścianie w wybranym miejscu. Warto zwrócić uwagę na polecane urządzenie, jakim jest zbiornik buforowy wiszący Galmet. Sprzęt ten ma specjalny komplet przyłączy, który umożliwia jego sprawny i błyskawiczny montaż. W naszym asortymencie znajdują się również urządzenia tego rodzaju stojące. Należy pamiętać, że buforowe zbiorniki wpływają na wydłużenie żywotności pompy ciepła i całej instalacji grzewczej. Ponadto zwiększają one przepływ czynnika grzewczego. Bufory mogą być również wykorzystywane w instalacjach chłodzących. Oferujemy produkty, które pracują zarówno w otwartym, jak i zamkniętym układzie zasilania. Wysokojakościowy bufor pompy ciepła pozwala na utrzymanie stałej temperatury wody. Wpływa to na zauważalne obniżenie kosztów, związanych z ogrzaniem budynku. Urządzenia z naszego sklepu internetowego zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić ich codzienną eksploatację. Niektóre wymienniki zostały wyposażone w nóżki poziomujące, za pomocą których możliwe jest regulowanie stabilności położenia zbiornika.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Dziekują za pomoc przy doborze części
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
pixel