💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pompy do c.o. i c.w.u.

( ilość produktów: 22 )

Nowoczesne pompy do c.o. i c.w.u. są niezbędnym elementem instalacji centralnego ogrzewania i hydraulicznych. Zarówno pompy obiegowe, jak i pompy cyrkulacyjne, wymuszają obieg cieczy w układzie zamkniętym. Innowacyjne, wysokiej jakości pompy co c.o. i c.w.u, zapewniają prawidłowe działanie różnego rodzaju instalacji w budynkach.

Pompy do c.o. i c.w.u.

Dostępne w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego pompy do c.o. i c.w.u. są niezwykle istotnym elementem każdej instalacji centralnego ogrzewania i hydraulicznej. Urządzenia te zaliczane są do maszyn przepływowych, które zapewniają obieg cieczy w zamkniętym układzie. W naszym asortymencie znajdują się zarówno pompy obiegowe, jak i pompy cyrkulacyjne. Mają one różne zastosowanie i spełniają określone funkcje. Pompa obiegowa jest odpowiedzialna za doprowadzanie wody do pętli ogrzewania podłogowego lub grzejników. Z kolei pompa cyrkulacyjna ma za zadanie zapewnić obieg wody o podwyższonej temperaturze w instalacjach, które odpowiadają za podgrzewanie wody użytkowej i doprowadzenie jej do określonych punktów. Można zatem uznać, że pompa obiegowa stosowana jest w instalacjach centralnego ogrzewania, a pompa cyrkulacyjna w instalacjach ciepłej wody użytkowej.

Pompy do c.o. i c.w.u. – najlepsze pompy obiegowe

W naszej ofercie można znaleźć różne pompy obiegowe, takich renomowanych marek, jak: Ferro, Wilo czy Grundfos. Tego rodzaju urządzenia są wyposażone w regulację prędkości działania. Ponadto pompy mogą zostać dostosowane do ogrzewania podłogowego lub grzejnikowego. Ciesząca się dużą popularnością wśród naszych klientów pompa obiegowa, została wykonana z wytrzymałego materiału, jakim jest stal nierdzewna. Do wyprodukowania korpusu tej pompy użyto mocnego żeliwa. Urządzenie to składa się z silnika, magnesów trwałych, ceramicznego wału i łożyska. Świetnej jakości pompy obiegowe z naszej oferty, mają opcję samoodpowietrzania się. Zapewnia ona niezawodny sposób działania tego urządzenia. Solidne pompy do c.o. z naszego asortymentu, mogą być montowane w różnego rodzaju instalacjach. Warto podkreślić, że pompa i silnik to urządzenia, które są w odpowiedni sposób zintegrowane. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego uszczelnienia wału. Korpus urządzenia został pomalowany elektrolitycznie, co zwiększa jego odporność na korozję. W naszym sklepie posiadamy również trwałe uszczelki gumowe do pomp centralnego ogrzewania.

Wysokiej jakości pompy cyrkulacyjne

Wydajne pompy cyrkulacyjne marki Ferro, dostępne w naszym sklepie internetowym, mają różną specyfikację. Wybierając odpowiednie urządzenie, należy zwrócić uwagę na takie parametry, jak: maksymalna wysokość podnoszenia, temperatura cieczy czy maksymalny poziom ciśnienia, w jakim pompa może pracować. Wyroby z naszej oferty mają klasę izolacji H, która stosowana jest dla siników o wysokim napięciu. Klasa ta zapewnia najwyższy poziom ochrony. Polecana przez nas pompa cyrkulacyjna może być stosowana wyłącznie w instalacji wody pitnej. Urządzenie to może działać w przedziale temperatur, oscylujących od - 2 stopni, do maksymalnie + 40 stopni Celsjusza. Profesjonalna pompa cyrkulacyjna została wyposażona w oś wału, umiejscowioną w pozycji poziomej. Skrzynka zaciskowa tego urządzenia może zostać zamocowana w dowolny sposób. Rewelacyjne pompy cyrkulacyjne z naszego asortymentu, proponujemy w różnych, korzystnych cenach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-03
Szybko i sprawnie. Polecam
2024-05-25
Wszystko ok
pixel