💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kotły i piece

( ilość produktów: 128 )

Wytrzymałe kotły i piece służą do ogrzewania całej powierzchni danego budynku. Mogą być one również wykorzystywane do grzania wody użytkowej. Wysokiej jakości kotły i piece różnią się rodzajem paliwa, które jest stosowane do zasilania tych sprzętów, a także funkcjonalnością i sposobem ich użytkowania.

Kotły i piece

Nowoczesne kotły i piece są używane zarówno w domach jednorodzinnych, blokach, jak i w lokalach usługowo-przemysłowych. Wybierając właściwe urządzenie grzewcze, należy mieć na uwadze kilka istotnych czynników. Odpowiedni kocioł centralnego ogrzewania musi mieć taki poziom sprawności cieplnej, który jest dostosowany do faktycznego zapotrzebowania cieplnego danego budynku. Warto pamiętać, że domy wyposażone w słabą izolację termiczną, będą potrzebowały urządzenia o znacznie większej mocy działania niż dobrze ocieplone budynki. W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór kotłów, takich jak kotły na eko-groszek, kotły na pellet czy kotły gazowe. Są to wyroby o najwyższej jakości wykonania. Oferujemy produkty świetnej, polskiej marki Defro, która jest liderem w produkcji urządzeń centralnego ogrzewania. W naszym asortymencie można również znaleźć różnego rodzaju akcesoria do kotłów i pieców. Są to niezbędne wyroby, za pomocą których można wykonać kompleksową instalację centralnego ogrzewania lub instalację wody użytkowej.

Kotły i piece marki Defro

Profesjonalne kotły i piece odpowiadają za sprawne przesyłanie ciepła z pomocą czynnika grzewczego. Warto zwrócić uwagę na polecane kotły gazowe z naszej oferty. Są to wyroby z różnych półek cenowych. Mają one szeroki zakres modulacji mocy, dzięki czemu mogą być stosowane w obiektach o różnej powierzchni. Gazowe kotły kondensacyjne spalają różne rodzaje gazów. Ponadto polecamy cieszące się dużą popularnością kotły na pellet. Wszystkie wyroby z naszego asortymentu zostały wyposażone w funkcjonalny ślimakowy podajnik, który ułatwia użytkowanie tego sprzętu. Kotły na pellet są niezwykle intuicyjne w obsłudze. Aktualnie, w celu wykonania instalacji centralnego ogrzewania, wykorzystywany jest często kocioł na eko-groszek. W naszym sklepie internetowym dostępne są tego rodzaju kotły najnowszej generacji, przystosowane do bezdymnego spalania paliwa stałego, jakim jest eko-groszek.

Niezbędne akcesoria do kotłów i pieców

Należy podkreślić, że kotły i piece muszą być wyposażone w wiele różnego rodzaju elementów, które zapewniają prawidłowe działania instalacji grzewczych. Nasz sklep oferuje między innymi solidnie wykonane wyroby, takie jak: zawory dzielące, zawory przelotowe o różnej średnicy gwintu lub zestawy zaworów kątowych. Popularnością cieszą się także sterowniki zaworów dzielących, z naszego sklepu służące do regulowania przepływu wody goręcej w instalacjach grzewczych. Wszystkie akcesoria do kotłów i pieców zostały zrobione z najwyższą starannością. Proponujemy wyroby marki Ferro, Caleffi i Honeywell. Dostępne również w naszym asortymencie urządzenia filtrujące z magnesem do kotłów gazowych sprawią, że takie zanieczyszczania, jak rdza, tlenki węgla czy żelaza, zostaną szybko wychwycone. Warte zainteresowania są także zestawy chroniące instalacje przed zanieczyszczeniami, które zostały wyposażone w niezbędne środki chemiczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Dobry kontakt, towar zgodnie z opisem.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel