💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zestawy do instalacji c.o. i c.w.u.

( ilość produktów: 2 )

Zestawy do instalacji C.O. i C.W.U. pozwalają na stworzenie sprawnego i bezpiecznego systemu ogrzewania oraz sprawne dostarczanie ciepłej wody użytkowej w każdym budynku. Aby zapewnić optymalną wydajność i funkcjonalność takiego systemu, niezbędne jest wyposażenie go w odpowiednie zestawy do instalacji C.O. i C.W.U.

Zestawy do instalacji C.O. i C.W.U.

Zestawy do instalacji C.O. i C.W.U. stanowią bardzo ważny element każdego sprawnie działającego systemu grzewczego oraz infrastruktury zapewniającej dostęp do ciepłej wody użytkowej. Wybór odpowiednich komponentów wysokiej jakości oraz ich profesjonalny montaż są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i trwałości tworzonych układów. Wśród licznych produktów, które pozwalają tworzyć funkcjonalne systemy instalacyjne, znajdują się między innymi wymienniki, zestawy wymiennikowe, sprzęgła hydrauliczne, rury wielowarstwowe i inne akcesoria C.O. oraz C.W.U. W ofercie naszego sklepu dostępne są wyroby wysokiej jakości, które są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są z mocnych materiałów, które pod wpływem działania wielu czynników nie tracą swoich właściwości. W naszym asortymencie znajduje się między innymi wielowarstwowa rura i zestaw wymiennikowy. Rekomendowane przez nas zestawy do instalacji c.o. i c.w.u. pozwalają użytkownikom cieszyć się równomiernym i stabilnym ogrzewaniem pomieszczeń oraz szybkim dostępem do ciepłej wody użytkowej, co przyczynia się do poprawy komfortu życia.

Zestawy do instalacji C.O. i C.W.U. – wysoka jakość

Sięgając po zestawy do instalacji C.O. i C.W.U, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Zapewnią one efektywną, a przy tym bezpieczną instalację tych produktów. Niezwykle ważna jest jakość ich wykonania. Dobrze wyprodukowane komponenty będą trwałe i odporne na korozję, co przyczyni się do bezawaryjnej pracy instalacji. Istotna jest również gwarancja, dlatego warto się upewnić, czy wybrane akcesoria są nią objęte. W ofercie naszego e-sklepu można znaleźć zestawy wymiennikowe znanej marki Ferro. Wszystkie proponowane przez nas produkty chętnie wybierane są przez monterów instalacji C.O. i C.W.U., a jednym z urządzeń, które cieszy się ich ogromnym ich zainteresowaniem, jest zestaw wymiennikowy 30-płytowy z izolacją bez pompy, wyprodukowany przez firmę Ferro. Wyrób ten stosowany jest w instalacjach grzewczych i systemach dostarczania ciepłej wody użytkowej, w których istnieje potrzeba efektywnej wymiany ciepła pomiędzy dwoma obiegami cieplnymi. Produkt ten jest łatwy w użyciu. Poza zestawem wymiennikowym, w naszej ofercie dostępna jest również rura wielowarstwowa. Wszystkie wspomniane produkty objęte są gwarancją producenta.

Zestawy do instalacji C.O. i C.W.U. – innowacyjne rozwiązania

Rura wielowarstwowa, dostępna w naszym sklepie, pozwala na tworzenie nowoczesnych systemów instalacji sanitarnej i grzewczej. Służy ona do przesyłania zarówno ciepłej, jak i zimnej wody, w wodociągach oraz systemach ogrzewania. Godnym uwagi wyrobem jest rura wielowarstwowa Wavin PEX/ALUPEX TIGRIS. Opakowanie zawiera 200 mb rury o średnicy zewnętrznej 16 mm, w białym kolorze. Produkt jest elastyczny, dlatego świetnie sprawdzi się jako materiał do tworzenia ogrzewania podłogowego. Składa się on z pięciu warstw. Wewnętrzna i zewnętrzna wykonane są z plastiku, a pośrednia z aluminium. Wielowarstwowa rura może być stosowana przy maksymalnej temperaturze medium 85°C i ciśnieniu roboczym do 10 barów. Zestawy do instalacji C.O i C.W.U., wśród których znajdują się rury wielowarstwowe i zestawy wymiennikowe, są funkcjonalne oraz zgodne z normami bezpieczeństwa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Zamówienie zrealizowane szybko i bezproblemowo. Polecam.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel