💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rury i kształtki kanalizacyjne

( ilość produktów: 21 )

Obowiązkowym elementem każdego budynku mieszkalnego jest instalacja sanitarna, a tym samym rury i kształtki kanalizacyjne. W ofercie naszego sklepu dostępne są produkty, które charakteryzuje niezawodność i trwałość. Aby instalacja kanalizacyjna była bezawaryjna, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości polecane przez nas rury i kształtki kanalizacyjne.

Rury i kształtki kanalizacyjne

Elementami podstawowymi w instalacji sanitarnej są rury i kształtki kanalizacyjne, które można podzielić na: kolanka, rury, redukcje, zaślepki i trójniki. Wszystkie te elementy są najczęściej wykonane z polipropylenu (PP) lub polichlorku winylu (PVC). Oferowane przez nasz sklep produkty są w większości wyprodukowane z polipropylenu, który jest odporny na związki chemiczne i bardzo często stosowany w instalacjach przydomowych. Tego typu części są również wytrzymałe na wysoką temperaturę, a także na osadzanie się zanieczyszczeń. Rury kanalizacyjne to doskonałej jakości wyroby, odporne także na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Doskonałym przykładem może być rura kanalizacyjna PP, o średnicy zewnętrznej 40 mm i długości 25 cm, przeznaczona do kanalizacji wewnętrznej. Proponowany przez nasz sklep produkt ma w zestawie dołączoną uszczelkę. Polecane rury i kształtki kanalizacyjne posiadają gwarancję swojej niezawodności, bez względu na okres użytkowania czy panujące warunki zewnętrzne.

Rury i kształtki kanalizacyjne – trwałe i bezpieczne

Nowoczesne i bardzo wytrzymałe rury i kształtki kanalizacyjne są bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie powodują jego degradacji. Dostępne w naszym sklepie wyroby są wykonane z polipropylenu, posiadającego wszelkiego rodzaju wymagane certyfikaty i atesty. Można je stosować w wielu typach instalacji sanitarnej, służącej do przesyłania wody użytkowej i pitnej. Kształt rur kanalizacyjnych ma bezpośredni wpływ na ich przepustowość, a tym samym na wydajność całego systemu. W bogatej ofercie naszego sklepu można znaleźć tego rodzaju wyroby różnej długości i średnicy. Jednym z przykładów tego typu elementów są kształtki kanalizacyjne. Warto wymienić także proste kolanko kanalizacyjne. Jednym z modeli jest kolanko o zewnętrznej średnicy 40 mm, przeznaczone do kanalizacji wewnętrznej, z załączoną do niego uszczelką. Tego typu produkty przeznaczone są do łączenia ze sobą rur. Natomiast uszczelki mają zapewnić szczelność całego układu. Ważne jest, aby rury i kształtki kanalizacyjne montować zgodnie z zaleceniami producenta.

Podstawowe elementy instalacji sanitarnej

Instalacja sanitarna jest niezbędnym elementem każdego budynku. Warto zatem wybrać odpowiednie rury i kształtki kanalizacyjne, aby zamontowany system hydrauliczny służył przez długie lata. Instalacja sanitarno-kanalizacyjna ma za zadanie dostarczanie wody użytkowej i odprowadzanie ścieków, dlatego tak ważne jest, aby tego typu produkty były wytrzymałe na korozję. Rury kanalizacyjne muszą być również odporne na dość wysoką temperaturę, która w zależności od rodzaju rur, nie powinna przekraczać 60°C, a jeśli mają podwyższoną odporność termiczną, nawet do 95°C. Polecane przez nasz sklep kształtki kanalizacyjne są lekkie i niezwykle łatwe w montażu. Szeroka gama tych produktów, znajdująca się w naszej ofercie, daje możliwość wyboru niezbędnych elementów, w jak najwyższej jakości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-03
Dobry kontakt, towar zgodnie z opisem.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel