💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odwodnienia zewnętrzne

( ilość produktów: 129 )

Na terenie każdej posesji powinny znajdować się odwodnienia zewnętrzne. Woda zalegająca w przydomowych ogródkach lub na podjazdach domów po odwilży lub intensywnych deszczach, może działać niekorzystnie na fundamenty i elewacje budynków. Profesjonalne odwodnienia zewnętrzne tworzą system, za pomocą którego woda jest odprowadzana do wybranego miejsca.

Odwodnienia zewnętrzne

Profesjonalne odwodnienia zewnętrzne są szczególnie przydatne na działkach, których gleba jest słabo przepuszczalna i nie wchłania wilgoci. System odprowadzający wodę powinien być zamontowany w miejscach, na których teren nie został właściwie wyrównany i w jego zagłębieniach gromadzi się woda. Ponadto odwodnienia zaleca się wykonywać na posesjach, których powierzchnia jest w dużej mierze pokryta betonem czy kostką brukową. Właściwie zrobiony drenaż zewnętrzny sprawi, że woda nie będzie zalegać na działce. System powinien zostać dopasowany do wielkości posesji i rodzaju podłoża. Warto podkreślić, że odwodnienia zewnętrzne zabezpieczają budynki przed wilgocią. W naszym sklepie internetowym dostępne są różnego rodzaju rozwiązania techniczne, za pomocą których możliwe jest wykonanie prawidłowego drenażu odprowadzającego wodę. Oferujemy łączniki i ruszty odwodnienia drenażowego, studzienki oraz wpusty deszczowe. Polecamy także wysokiej jakości odwodnienie zewnętrzne szczelinowe, które jest przeznaczone do tworzenia systemu odprowadzania wody z parkingów samochodowych, pasów bocznych i stref dla pieszych.

Najlepszej jakości odwodnienia zewnętrzne

Należy podkreślić, że rozmieszczenie elementów, składających się na odwodnienia zewnętrzne powinno zostać zaplanowane przed zagospodarowaniem danej działki. W takiej sytuacji dużo łatwiej jest wykonać drenaż w przemyślany sposób. W naszej ofercie można znaleźć ruszty odwodnienia drenażowego o różnej szerokości. Zostały one wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu są całkowicie odporne na działanie szkodliwego procesu korozji. Ruszty te są bardzo proste w montażu. Popularnym wyrobem jest odwodnienie drenażowe z regulacją marki Alcadrain. Produkt zapewnia łatwy dostęp do odpływu, co umożliwia jego sprawne wyczyszczenie. Nadmiar wody szybko wsiąka w listwy odprowadzające i nie niszczy elewacji oraz fundamentów budynków. Proponujemy również odwodnienia szczelinowe zewnętrzne ze stali ocynkowanej. Wyroby te zostały wyposażone w studzienki z rewizją do rusztu asymetrycznego. Specjalny materiał ze stabilizatorem UV zapobiega blaknięciu i degradacji tworzywa. Wewnątrz studzienek gromadzony jest piasek i inne większe zanieczyszczenia. Produkty z naszego asortymentu są atestowane i mają różne klasy obciążenia.

Zewnętrzne odwodnienia renomowanej marki Alcadrain

Oferujemy odwodnienia zewnętrzne ze specjalnymi obramowaniami, wyprodukowanymi z tworzywa lub z metalu. Są to wyroby o solidnej, samonośnej konstrukcji. Dużą popularnością cieszy się odwodnienie zewnętrzne z obramowaniem metalowym marki Alcadrain. W naszej ofercie dostępne także jest odwodnienie zewnętrzne dedykowane garażom i komfortowe w użyciu ruszty basenowe. Dzięki takim produktom możliwe jest odprowadzenie nadmiaru wody z każdego miejsca na danej posesji. Pozwalają one również na utrzymanie na niej należytego poziomu czystości. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do ich sprawnego zamontowania. Proponujemy również produkt, jakim jest gardziel nastawna, sprzedawany razem z rusztem. Wyrób ten jest powszechnie wykorzystywany do wykonywania odwodnienia balkonów, tarasów i elewacji wokół budynków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel