💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Węże przyłączeniowe

( ilość produktów: 80 )

Węże przyłączeniowe to bardzo ważne elementy w systemach hydraulicznych, sanitarnych i grzewczych. Używane są do łączenia różnych komponentów instalacji, zapewniając elastyczne i wygodne połączenia między nimi. Węże przyłączeniowe odgrywają istotną rolę w zapewnieniu płynności działania oraz bezpieczeństwa instalacji w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Węże przyłączeniowe

Niezawodność i efektywność działania systemów grzewczych to ważna kwestia w dążeniu do komfortu oraz bezpieczeństwa w różnego typu budynkach. Dlatego bardzo istotny jest wybór odpowiednich komponentów do budowy poszczególnych instalacji. Proponowane przez nasz sklep węże przyłączeniowe, odgrywają kluczową rolę, umożliwiając elastyczne i bezpieczne połączenia pomiędzy różnymi elementami systemu grzewczego. Jednym z głównych producentów tych wyrobów jest firma Ferro, znana z wysokiej jakości produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wśród bogatego asortymentu tej marki, można znaleźć węże przyłączeniowe, różniące się pomiędzy sobą parametrami technicznymi i zastosowaniem. W naszym sklepie internetowym oferowany jest także szeroki wybór produktów firmy Ferro. To między innymi wąż przyłączeniowy, wąż przyłączeniowy z uszczelką i wąż przyłączeniowy do baterii. Wyroby te wyposażone są w różnego typu końcówki. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu stosując je w różnego typu instalacjach, ich użytkownicy mogą być pewni, że nie ulegną one żadnej awarii.

Węże przyłączeniowe – trwałe połączenia w instalacjach

Węże przyłączeniowe są elastycznymi przewodami, które służą do łączenia różnych urządzeń i elementów w instalacjach domowych oraz przemysłowych. Mogą być wykorzystywane do połączeń takiego sprzętu, jak kran, zraszacz, pralka, czy też zmywarka. Węże przyłączeniowe są dostępne w różnych średnicach, długościach i konfiguracjach złączy, co pozwala na ich dopasowanie do konkretnych wymagań oraz warunków aplikacyjnych. Są one łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia zarówno ich instalację, jak i możliwość szybkiej wymiany w razie awarii. Polecanym przez nas produktem jest wąż przyłączeniowy L-20 cm 1-2" x 3-8" marki Ferro, w oplocie ze stali odpornej na korozję. Jego wewnętrzna średnica wynosi ½ cala, a zewnętrzna jest równa 3/8 cala. Rekomendowany wąż przyłączeniowy zakończony jest dwoma nakrętkami, po jednej na każdym końcu. Dzięki temu oba końce tego produktu mają gwint wewnętrzny, co umożliwia ich połączenie z takimi elementami, jak złączki, zaworki, czy też inne części instalacji.

Węże przyłączeniowe – szeroki wybór produktów

Węże przyłączeniowe do baterii to kolejne istotne wyroby z naszego e-sklepu, służące do łączenia baterii z siecią wodną. Są one istotnymi elementami instalacji wodociągowej w każdej kuchni, łazience, a nawet w toalecie. Dużym zainteresowaniem instalatorów cieszą się węże przyłączeniowe marki Ferro, w oplocie ze stali nierdzewnej, odpornej na działanie korozji. Osoby pragnące umieścić w swojej instalacji trwały i niezawodny element łączący, powinny sięgnąć po wąż przyłączeniowy do baterii L-100 cm M10 x 1-2 z długą końcówką. Wyrób ten może być stosowany w instalacjach, w których maksymalna temperatura medium równa jest 90 stopniom Celsjusza, a maksymalne ciśnienie wynosi 10 barów. Wewnętrzna średnica produktu to 10 mm. Proponowany wąż przyłączeniowy z jednej strony zakończony jest nakrętką, a z drugiej ma długą końcówkę. Takie rozwiązanie stosowane jest między innymi w miejscach trudno dostępnych, w których konieczne jest przedłużenie końcówki węża w celu łatwiejszego jego montażu. Poza wężami przyłączeniowymi do baterii, w ofercie naszego sklepu internetowego można również znaleźć wąż przyłączeniowy nakrętno-wkrętny, którego jeden koniec ma gwint, a drugi nakrętkę. Rekomendowane przez nas węże przyłączeniowe to sprawdzone i trwałe produkty, które działają bezawaryjnie przez wiele lat.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Zamówienie zrealizowane szybko i bezproblemowo. Polecam.
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
pixel