💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wymienniki zestawy i podzespoły

( ilość produktów: 27 )

Wymienniki zestawy i podzespoły to różnego typu produkty wykorzystywane w systemach ogrzewania. Zapewniają one efektywną wymianę ciepła i dużą funkcjonalność instalacji grzewczych. Wszystkie wymienniki zestawy i podzespoły są niezbędne do utrzymania optymalnej temperatury w budynkach mieszkalnych oraz pomieszczeniach przemysłowych.

Wymienniki zestawy i podzespoły

Współczesne systemy ogrzewania odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu komfortu cieplnego w różnego typu budynkach. Rozwój technologii w tym obszarze przyniósł wiele innowacji, a jednymi z jej ważnych elementów są wymienniki zestawy i podzespoły, które współtworzą wydajne systemy ogrzewania. Wśród nich znajdują się między wymienniki ciepła, rozdzielacze z izolacją, sprzęgła hydrauliczne i zawory różnicowe. Wymienniki zestawy i podzespoły to elementy, które w systemach ogrzewania współpracują ze sobą, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła w budynkach. W ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć tego rodzaju produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Ogromnym uznaniem klientów cieszą się grupy mieszające. Świetną propozycją jest grupa mieszająca GZ 1 1-2” z zaworem termostatycznym i pompą GPAII marki Ferro. Komponent ten przeznaczony jest do instalacji niskotemperaturowych. W zestawie znajduje się pompa cyrkulacyjna elektroniczna, termostatyczny zawór 3-drogowy mieszający, zawory kulowe i zwrotne oraz przyłącza dolne i górne.

Wymienniki zestawy i podzespoły – wyroby znanych marek

Wymienniki zestawy i podzespoły to produkty bezawaryjne, dzięki czemu każdy ich użytkownik będzie miał pewność, że stworzony z ich udziałem system jest niezawodny i zgodny z jego oczekiwaniami, bez potrzeby częstych napraw oraz konserwacji. W naszym e-sklepie znajdują się również nowoczesne i wydajnie działające zawory różnicowe, jak również wymienniki ciepła oraz sprzęgła hydrauliczne. Wyprodukowane zostały między innymi przez renomowanego i znanego producenta techniki sanitarnej oraz grzewczej, firmę Ferro. Proponowane produkty cieszą się uznaniem wielu monterów od techniki grzewczej. Duże zainteresowaniem budzi między innymi wymiennik ciepła lutowany 20-płytowy 1” z izolacją. Produkt ten polecany jest do instalacji z termokominkiem lub kotłem na paliwo stałe. Wykonany został z materiału odpornego na korozję. Charakteryzuje go lekka konstrukcja, dzięki czemu jest łatwy w montażu. Wyrób ten może pracować przy maksymalnym ciśnieniu 30 barów. Przeznaczony jest do działania w wysokich temperaturach (maksymalnie 220oC). Poza wymiennikami ciepła, w naszej ofercie dostępne są również rozdzielacze z izolacją.

Wymienniki zestawy i podzespoły – efektywne ogrzewanie pomieszczeń

W naszym sklepie, w dziale wymienniki zestawy i podzespoły, można odnaleźć również inne, istotne elementy systemu grzewczego, takie jak sprzęgło hydrauliczne z izolacją. Urządzenie to wykorzystywane jest do kontroli przepływu ciepłej wody i regulacji temperatury w budynkach. Jego odpowiednie zastosowanie przyczynia się do wydajnego ogrzewania pomieszczeń. W naszym asortymencie, uznanym przez klientów produktem jest sprzęgło hydrauliczne z izolacją GZ 1 1-2” ze stali nierdzewnej, marki Ferro. Do kompletu dołączony jest zestaw mocujący. Wyrób ten wyposażony jest w przyłącze gwintowane (GZ) o rozmiarze 6/4 cala. Rozdzielacze, sprzęgła hydrauliczne, wymienniki ciepła i inne komponenty są ważne dla prawidłowego działania systemu grzewczego. Ich odpowiednie dobranie, instalacja i konserwacja są kluczowe dla zapewnienia efektywnego oraz ekonomicznego ogrzewania budynków.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszystko jak trzeba
2024-05-22
Sprawnie i bez problemów Polecam
pixel