💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ruszty basenowe

( ilość produktów: 24 )

Solidne ruszty basenowe są niezbędnymi wyrobami, wykorzystywanymi przy budowie tych konstrukcji. Spełniają one bardzo ważną funkcję, polegającą na odprowadzaniu nadmiaru wody. Profesjonalne ruszty basenowe są stosowane zarówno na basenach publicznych, jak i na prywatnych, znajdujących się na przydomowych posesjach.

Ruszty basenowe

Praktyczne ruszty basenowe powinny być montowane na każdym basenie. Produkty te są również wykorzystywane w centrach odnowy biologicznej. Należy mieć na uwadze, że na obrzeżach basenów, szczególnie w miejscach, w których umieszczone są drabinki, umożliwiające wejście i wyjście z basenu, nieustannie gromadzi się woda. Zadaniem technologicznego rozwiązania, jakim jest ruszt basenowy, jest pochłanianie wody i odprowadzanie jej poza obręb basenu. Należy podkreślić, że wytrzymałe ruszty basenowe wpływają znacznie na poprawę bezpieczeństwa osób, korzystających z basenów. Dzięki nim woda nie zalega na ich obrzeżach, przez co minimalizowane jest ryzyko poślizgnięcia się użytkownika i jego upadku. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych dzieci i osób starszych. W naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości ruszty do basenu znanych i cenionych producentów, takich jak firma Alcadrain, która jest liderem w produkcji urządzeń sanitarnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Doskonale wykonane i bezpieczne ruszty basenowe

W naszej ofercie znajdują się ruszty basenowe różnej wielkości i o różnych kształtach. W zależności od profilu basenu można wybrać produkty półokrągłe lub proste. Do produkcji tych wysokiej jakości rusztów, użyto niezawodnej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki temu ruszty do basenu są odporne na szkodliwe działanie wody i czynników atmosferycznych. Na ich powierzchni nie pojawia się korozja. Warto podkreślić, że ruszt basenowy łukowy bez antypoślizgu marki Alcadrain został także wyposażony w specjalną warstwę ochronną, zabezpieczającą wyrób przed promieniowaniem UV. Ruszty basenowe z naszej oferty charakteryzują się bardzo prostym montażem. Można je również niezwykle łatwo utrzymać w czystości. Należy jednak pamiętać o regularnej konserwacji rusztu basenowego, dzięki której wydłuża się jego trwałość. Dzięki ich różnorodności proponowane przez nas produkty tego rodzaju można bez trudu dostosować do każdego basenu. Ruszty basenowe polecamy w zróżnicowanej ofercie cenowej, zależnej od wymiarów i specyfikacji danego modelu.

Ruszty basenowe z powłoką antypoślizgową

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć ruszty basenowe wyposażone w specjalną powłokę antypoślizgową. Zapewnia ona większą stabilność użytkownikom i wpływa na poprawę ich bezpieczeństwa w czasie korzystania z basenu. Warto zwrócić uwagę na ruszt basenowy łukowy z antypoślizgiem, wykończony z wielką starannością. Proponujemy również produkty tego rodzaju bez wykończenia antypoślizgowego. Mogą być wykorzystane do kanałów o różnej szerokości. Proponowane ruszty do basenów mają gładkie i dokładne wykończenie. Dzięki temu nie stanowią zagrożenia dla bosych stóp użytkowników. Wysokiej jakości ruszty basenowe marki Alcadrain z naszego sklepu są również bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyroby te wyróżnia klasa obciążenia wynosząca aż 300 kg. Przed wyborem rusztu basenowego należy sprawdzić, na jakiej wysokości dany model może zostać ułożony w kanale. Produkty tego typu z naszej oferty, mogą być montowane na wysokości wynoszącej 25 mm lub 35 mm.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-17
Zamówienie zrealizowane szybko i bezproblemowo. Polecam.
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
pixel