💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Węże do gazu

( ilość produktów: 18 )

Węże do gazu to elementy instalacji gazowej, które pozwalają na bezpieczne przesyłanie gazu w jednego punktu do drugiego. Duża różnorodność produktów, jakimi są węże do gazu, sprawia, że klienci mogą zawsze znaleźć wyroby zgodne ze swoimi preferencjami i wymogami technicznymi instalacji.

Węże do gazu

Gaz jest to powszechnie wykorzystywane źródło energii w wielu domach. Znajduje szereg zastosowań w codziennym życiu. Najczęściej używany jest do gotowania w tradycyjnych kuchenkach gazowych lub do ogrzewania domów. Jednak, zanim gaz dotrze do sprzętu domowego, musi przepłynąć przez różnorodne elementy instalacji gazowej. Jednym z ważnych komponentów tego systemu są węże do gazu. Często są niedoceniane przez użytkowników, lecz odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas korzystania z gazu w domowych instalacjach. Produkty te to elastyczne połączenia, które umożliwiają przepływ tego paliwa z głównego źródła do różnych urządzeń gazowych, zamontowanych w budynkach. Wśród licznych produktów, w naszym sklepie internetowym dostępne są węże przyłączeniowe o różnej długości. Są one wykonane z wysokiej jakości materiału, dlatego, nawet pomimo upływu czasu, są szczelne i chronią użytkowników przed wyciekiem gazu. Oferujemy między innymi wysokiej jakości produkt, jakim jest wąż przyłączeniowy do gazu GW-GW o średnicy ½ cala marki Ferro. Ma on 1,25 m długości i wykonany jest z trwałej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali nierdzewnej oraz pokryty warstwą tworzywa sztucznego. Działa ona ochronnie na rekomendowany wąż przyłączeniowy. Produkt zakończony jest dwiema obrotowymi nakrętkami.

Węże do gazu – zróżnicowane produkty

Oferowane przez nas węże do gazu najczęściej różnią się długością i średnicą, lecz w naszym asortymencie można znaleźć również produkty o różnej konstrukcji. Komponenty te zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej. Pokrywa je warstwa tworzywa sztucznego, która tworzy szczelną osłonę. Poszczególne modele posiadają różne końcówki. Mogą być wyposażone w przyłącza kolankowe, obrotowe nakrętki lub gwint, który umożliwia wkręcenie węża do instalacji. Proponowane komponenty wyprodukowane są przez renomowane firmy. Wśród polecanych produktów znaleźć można węże do gazu cenionej marki Ferro. Kolejnym proponowanym przez nas wyrobem jest wąż przyłączeniowy do gazu z gwintowaną końcówką z jednej strony i nakrętką z drugiej. Został również wykonany przez wcześniej wspominaną firmę Ferro. Rekomendowany wąż przyłączeniowy ma 2 m długości i ½ cala średnicy.

Armatura wodna i gazowa – bezpieczeństwo instalacji

Jedną z bardzo ważnych cech polecanych produktów, jakimi są węże do gazu, jest ich nieograniczony promień zgięcia. Co oznacza, że komponenty te mają zdolność do zginania bez utraty ich właściwości. Z praktycznego punktu widzenia, oznacza to, że wąż przyłączeniowy do gazu może być gięty w dowolnym kierunku lub pod dowolnym kątem, bez ryzyka jego uszkodzenia. Ich duża elastyczność pozwala na swobodę ruchu, co ułatwia pracę w różnych warunkach. Dzięki temu wiele osób coraz chętniej wybiera polecane przez nas węże do gazu. Jednym z wartych uwagi produktów, które można znaleźć w naszym e-sklepie, jest wąż przyłączeniowy do gazu marki Ferro z przyłączem kolankowym. Wyposażony jest w dwie różne końcówki. Z jednej strony znajduje się obrotowa nakrętka, a z drugiej specjalnie zaprojektowane przyłącze w kształcie kolanka. Umożliwia ono łatwe podłączenie węża do różnych urządzeń i instalacji, nawet w miejscach, gdzie instalator nie może się swobodnie poruszać. Proponowany przez nas wąż do gazu ma 2 m długości i ½ cala średnicy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 41 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Towar zgodny z opisem, dobra cena w porównaniu z innymi sklepami i przesyłka mega priorytetowa. Polecam!
2024-05-25
Wszystko ok
pixel