💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sterowniki i regulatory temperatury

( ilość produktów: 97 )

Nowoczesne sterowniki i regulatory temperatury są urządzeniami, za pomocą których można modyfikować wysokość temperatury, panującej w pomieszczeniu. Są to niezwykle precyzyjne urządzenia. Innowacyjne sterowniki i regulatory temperatury pozwalają na efektywne administrowanie energią cieplną w każdym budynku.

Sterowniki i regulatory temperatury

Wielofunkcyjne sterowniki i regulatory temperatury są dedykowane osobom, które chcą zredukować wysokość rachunków za ogrzewanie domu. Tego rodzaju urządzenia pozwalają na bieżące ustawianie temperatury, w zależności od potrzeb domowników. Utrzymują one wybraną temperaturę w pomieszczeniu, co zapewnia należyty komfort cieplny każdemu użytkownikowi. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju regulatory temperatury pokojowej. Proponujemy urządzenia, które są sterowane za pomocą aplikacji lub w sposób manualny. Regulatory są wyposażone w czytelne menu. Pozwala ono na sterowanie różnymi sprzętami i systemami grzewczymi oraz chłodzącymi. Rekomendowane regulatory, w zależności od danego urządzenia, mogą mieć zaprogramowany harmonogram pracy w cyklu dobowym lub tygodniowym. Warto zwrócić uwagę na bezprzewodowy, elektroniczny regulator temperatury marki Engo Controls. W asortymencie sklepowym posiadamy zarówno regulatory temperatury bezprzewodowe, jak i te wymagające montażu za pomocą specjalnych przewodów. Oferowane przez nas produkty tego rodzaju są instalowane natynkowo.

Najlepsze sterowniki i regulatory temperatury

Profesjonalne sterowniki i regulatory temperatury mogą być wykorzystywane do obsługiwania pompy wody w obiegu centralnego ogrzewania. W momencie, gdy temperatura przekroczy wskazaną wartość, sterownik do pompy ją wyłącza. Ponadto pompa zostaje wyłączona w momencie, gdy urządzenie się wychłodzi. Warto podkreślić, że sterowniki z naszej oferty, znacznie przedłużają żywotność pomp i oszczędzają energię elektryczną. Oferujemy również sterowniki do pompy ciepłej wody użytkowej. Świetnym wyrobem jest sterownik do pompy co lub pompy cwu. W naszym asortymencie dostępny jest również inteligentny przekaźnik, przeznaczony do sterowania różnymi urządzeniami. Przekaźniki mogą być umieszczane w podtynkowej puszce instalacyjnej, dzięki czemu nie są widoczne. Warto zwrócić uwagę na siłowniki termoelektryczne marki Tech Sterowniki. Ich zadaniem jest regulowanie temperatury, poprzez automatyczne zamykanie i otwieranie zaworów zamontowanych na rozdzielaczach grzewczych oraz grzejnikach.

Regulacja temperatury ogrzewania podłogowego

Sterowniki i regulatory temperatury z naszego sklepu zostały wyprodukowane z materiałów doskonałej jakości. Oferujemy urządzenia służące również do sterowania ogrzewaniem podłogowym. Są one przeznaczone do zarządzania zarówno urządzeniami grzewczymi, jak i siłownikami zaworów, regulujących przepływ wody. Wysokiej jakości sterownik do ogrzewania podłogowego marki Tech Sterowniki, umożliwi odpowiednie ustawienie poziomu temperatury w każdym pomieszczeniu w domu. Ważnym elementem kontrolowania wysokości temperatury ogrzewania podłogowego jest czujnik temperatury. W naszym sklepie internetowym można znaleźć produkty tego rodzaju, przeznaczone do montażu w podłodze. Jest to świetne zabezpieczenie ogrzewania podłogowego, które nieustannie monitoruje temperaturę systemu. Proponujemy czujniki temperatury o różnej długości, wynoszącej 250 cm lub 300 cm.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Szybko i tanio
2024-05-21
ok
pixel