💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BATERIE W TWOIM DOMU – PIĘKNE, WYDAJNE I OSZCZĘDZAJĄCE WODĘ!

2024-02-17
BATERIE W TWOIM DOMU – PIĘKNE, WYDAJNE I OSZCZĘDZAJĄCE WODĘ!

Obecnie na rynku spotkamy się z olbrzymim wyborem. Warto więc wiedzieć, że poza designem, trzeba kierować się też innymi aspektami. Współczesne technologie w zakresie baterii kuchennych i łazienkowych pozwalają zaoszczędzić wodę nawet o połowę. Producenci armatury, tacy jak FERRO, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważnym aspektem dla ludzi są oszczędności. To właśnie dlatego baterie FERRO wyposażone są w mechanizmy, które czynią je znacznie bardziej ekologicznymi i ekonomicznymi. Najnowsze baterie umożliwiają więc z jednej strony zaoszczędzenie zużycia wody, a z drugiej nie zmuszają do rezygnowania z komfortu i codziennej higieny. 

Dlatego idealnym rozwiązaniem są baterie FERRO. Najnowsze rozwiązania, jakie oferuje ten producent to baterie VerdeLine, które posiadają oszczędnościowy perlator FERRO Air Mix, dzięki któremu wypływająca woda miesza się z powietrzem. Dzięki temu uzyskujemy obfity i szeroki strumień wody przy ograniczeniu jej zużycia, przez baterię umywalkową. Dodatkowym ułatwieniem zwiększającym funkcjonalność jest dwustopniowa głowica ceramiczna FERRO Click ułatwiająca ustawienie strumienia ekonomicznego. Głowicę wyposażono w ogranicznik wypływu ciepłej wody. Dzięki niemu samodzielnie, w prosty sposób możemy ustawić maksymalny wypływ ciepłej wody. Oszczędzamy tym samym na kosztach energii oraz zmniejszamy ryzyko poparzenia, co ma znaczenie, zwłaszcza gdy z baterii korzystają również dzieci. Niezwykle przydatną funkcją, w jaką wyposażono baterię, jest system EasyClean. W prosty sposób, przecierając palcem dłoni perlator, możemy usunąć z niego osadzający się kamień wapienny bez wykręcania go z urządzenia.

W naszym sklepie Hurtownia Instalatora znajdziesz nowoczesne baterie łazienkowe, baterie kuchenne, zestawy natryskowe, baterie wannowe oraz baterie bidetowe marki FERRO. Oferujemy również najnowsze baterie z serii VerdeLine – Alba i Tiga. Baterie, podobnie jak inne modele należące do tej linii, zostały wyposażone w innowacyjne komponenty umożliwiające ograniczenie zużycia wody, a tym samym znaczne obniżenie domowych kosztów. Wszystkie baterie łazienkowe z serii VerdeLine znajdziesz w naszym sklepie: https://hurtowniainstalatora.pl/szukaj
controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=verdeline&submit_search=.

Ogromną zaletą baterii Alba i Tiga jest również ich atrakcyjny i nowoczesny design. Alba VerdeLine charakteryzuje się geometryczną formą korpusów, a także prostym kształtem uchwytów  i wylewek przełamanych delikatnie opływową linią krawędzi. Alba VerdeLine to baterie przeznaczone do kompleksowego urządzenia łazienek. W serii znajduje się, więc bateria umywalkowa z korkiem spustowym klik-klak, wyposażona w perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego, bateria wannowa ścienna z przełącznikiem wanna/natrysk i ogranicznikiem przepływu dla natrysku, dwie baterie natryskowe z ogranicznikami przepływu: ścienna oraz podtynkowa 2-funkcyjna, a także bidetowa z automatycznym korkiem spustowym i perlatorem z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego. 

Z kolei kolekcję Tiga VerdeLine wyróżnia okrągła forma korpusów i wylewek oraz płaskie idealnie komponujące się z nimi uchwyty. Baterie zostały pokryte elegancką chromowaną powłoką. Tiga VerdeLine to armatura do łazienek i kuchni. Tworzą ją dwie baterie umywalkowe: stojąca i stojąca z obrotową wylewką, obie z perlatorami z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego, bateria wannowa ścienna wyposażona w ceramiczny przełącznik wanna/natrysk i ogranicznik przepływu dla wyjścia natrysku, bateria bidetowa stojąca z automatycznym korkiem spustowym i perlatorem z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego oraz dwie baterie natryskowe z ogranicznikami przepływu: ścienna i 2-funkcyjna podtynkowa. Kolekcję uzupełnia bateria zlewozmywakowa stojąca z obrotową wylewką, wyposażona w perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego.

 

Koniecznie trzeba również dodać, że firma FERRO jest pierwszym producentem armatury łazienkowe z Europy Centralnej, którego wyroby zostały wprowadzone do internetowej bazy danych European Water Label – inicjatywy zrzeszającej producentów zaangażowanych w promowanie efektywnego zużycia wody poprzez poprawę wydajności produktów używanych w łazience.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel