💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ENGO CONTROLS - LIDER WŚRÓD STEROWANIA OGRZEWANIEM SMART HOME

2024-02-17
ENGO CONTROLS - LIDER WŚRÓD STEROWANIA OGRZEWANIEM SMART HOME

Obniż rachunki za ogrzewanie z urządzeniami Engo Controls

Trwający przez wiele miesięcy sezon grzewczy może poważnie nadszarpnąć Twój budżet. Rozwiązaniem tego problemu jest inwestycja w nowoczesne systemy grzewcze. Obniż rachunki za ogrzewanie z urządzeniami Engo Controls i ciesz się komfortową temperaturą w każdym pomieszczeniu swojego domu.

Sposobem na zredukowanie wydatków na ogrzewanie mogą być siłowniki termoelektryczne, przeznaczone do sterowania posiadaną przez Ciebie instalację grzewczą. To akcesoria kompatybilne z zaworami strefowymi lub wkładami zaworowymi, znajdującymi się w rozdzielaczach, przeznaczonych do ogrzewania podłogowego. Dostępne również w ofercie naszego sklepu siłowniki Engo Controls można wykorzystać do pełnej kontroli nad temperaturą Twojej instalacji grzewczej podłogowej. Przy pomocy tych produktów, możesz stworzyć Smart Home - przestrzeń wyposażoną w innowacyjne rozwiązania technologiczne w wersji eko. Instalując wysokiej jakości listwy sterujące na 8 stref, możesz także zapewnić sobie komfort cieplny lub obniżenie temperatury w posiadanych przez siebie pomieszczeniach biurowych.

 

Obniż rachunki za ogrzewanie z urządzeniami Engo Controls – innowacyjne regulatory temperatury natynkowe i podtynkowe

Regulatory i sterowniki marki Engo Controls mogą być używane do pełnej kontroli ogrzewania i systemu chłodzenia płaszczyznowego. Dzięki wbudowanym algorytmom, urządzenia te zapewnią Ci optymalne dopasowanie temperatury do Twoich indywidualnych potrzeb. Polecane również przez nasz sklep regulatory i sterowniki są wyposażone w przełączniki ukryte pod pokrętłem, a także kolorowe diody LED- owe. To sprzęt z opcją montażu natynkowego. Warto zwrócić uwagę także na podtynkowe regulatory temperatury ogrzewania podłogowego z funkcją obsługi przez internet. To innowacyjne urządzenia w wersji bezprzewodowej. Zaletą tego systemu jest możliwość tworzenia wykresów domowej temperatury, jaka panuje w każdym posiadanym przez Ciebie pomieszczeniu.

Regulator dobowy vs tygodniowy Engo Controls – zalety tych urządzeń

Zależy Ci na programowalnym kontrolowaniu temperatury w sezonie grzewczym? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to możesz zainwestować w taki sprzęt, jak regulator dobowy przewodowy z opcją montażu natynkowego. To system zasilany bateryjnie, przy pomocy którego możesz sterować urządzeniami i systemami grzewczymi bądź chłodzącymi. To świetne rozwiązanie, gdy problemem jest Twoja częsta absencja w domu lub w biurze. Wysokiej jakości regulator dobowy Engo Controls zapewni Ci 100% kontrolę nad temperaturą we wszystkich posiadanych przez Ciebie pomieszczeniach. Jeśli zdarza Ci się dłuższa nieobecnoś

w domu, wybierz z kolei regulator tygodniowy, dedykowany ogrzewaniu podłogowemu. To łatwe do programowania urządzenie, przy pomocy którego możesz cieszyć się wysokim komfortem cieplnym lub stałą temperaturą chłodzenia.

Zastanawiasz się, w jaki sposób zredukować wydatki na ogrzewanie, a jednocześnie utrzymywać we wnętrzach optymalną temperaturę? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być urządzenia Engo Controls, przeznaczone do monitorowania temperatury wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i firmowych.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel