💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KOTŁY GAZOWE DEFRO

2024-02-01
KOTŁY GAZOWE DEFRO

Kotły gazowe Defro

Osoby zastanawiające się nad tym, jaki sprzęt grzewczy wybrać do swojego mieszkania, domu bądź też pomieszczeń biurowych, mogą zdecydować się na kotły gazowe Defro. To sprzęt, który zasługuje na szczególne uznanie, ponieważ wyróżnia się on wysoką sprawnością energetyczną, a także ekonomiczną eksploatacją. W pełni kontrolowana ilość spalania gazu, pozwala na ograniczenie wydatków poniesionych na zakup tego paliwa. Kotły gazowe Defro są przystosowane do użytku w domach jedno i wielorodzinnych, a także w sporej wielkości pomieszczeniach biurowych. To urządzenia odpowiednie do współpracy z pojemnościowymi podgrzewaczami c.w.u. Wszystko to sprawia, że sprzęt ten może być montowany w różnych budynkach. Gazowe kotły Defro stanowią alternatywę tradycyjnych urządzeń grzewczych w postaci kominków zasilanych paliwem stałym, w szczególności drewnem lub brykietem drzewnym. To także zamienniki kotłów na ekogroszek czy pellet.

 

Zalety posiadania gazowych kotłów Defro

Innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zastosowano w trakcie produkcji takiego sprzętu, jak kotły Defro gazowe, gwarantują ich sprawność i bezawaryjność przez wiele sezonów intensywnej eksploatacji. Sprzęt ten wyróżnia się wieloma zaletami. Przede wszystkim do jego zasilania nie jest potrzebne paliwo stałe w postaci ekogroszku, pelletu lub drewna, co eliminuje przymus zakupu wyżej wymienionych materiałów. Bywa to dość kłopotliwe szczególnie w przypadku właścicieli domów lub bardzo dużych powierzchni biurowych, wymagających posiadania instalacji grzewczej o zwiększonej mocy. Kotły Defro gazowe mają trwałe wymienniki aluminiowe o doskonałej przewodności cieplnej. Ponadto, są one wyposażone w sterownik Nordgas, który służy do ustawienia parametrów tego sprzętu. Można zdecydować się na urządzenia o różnej mocy grzewczej. W sprzedaży znajdują się kotły gazowe Defro o mocy 20 lub 24 kW. Warto zwrócić uwagę na możliwość dopasowania wybranego kotła Defro do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Kotły gazowe Defro to sprzęt dostępny w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach do wyboru.

 

 

Wysokie walory estetyczne i użytkowe kotłów Defro w wersji gazowej

 

Marka Defro od wielu lat słynie z produkcji sprawnych energetycznie urządzeń grzewczych. Do tej grupy należą z pewnością kotły gazowe Defro. To sprzęt innowacyjny, zarówno pod względem zastosowanych do jego produkcji materiałów, jak i rozwiązań technologicznych. Jednofunkcyjne kotły gazowe Defro mogą być montowane w kotłowniach o różnej powierzchni użytkowej Warto zwrócić uwagę także na modele dwufunkcyjne z płytowymi wymiennikami CWU klasy L. Wybrane produkty marki Defro, zasilane gazem, mogą mieć moc nominalną, wynoszącą zaledwie 2,3 kW. Stanowi to jeden z najniższych parametrów urządzeń grzewczych, jakie dostępne są na europejskim rynku. Zasilane gazem kotły Defro, dostępne również w asortymencie naszego sklepu internetowego, można dopasować do powierzchni użytkowej posiadanego pomieszczenia. Te kondensacyjne kotły gazowe Defro mają starannie zaprojektowaną i wykonaną obudowę. Prezentuje się ona bardzo estetycznie. Dlatego też polecane przez nas urządzenia bez trudu można wkomponować we wnętrza łazienek. Jednofunkcyjne lub wielofunkcyjne kotły kondensacyjne gazowe Defro są objęte wieloletnią gwarancją na ich bezawaryjne działanie.

Nowoczesne parametry techniczne jednofunkcyjnych i wielofunkcyjnych gazowych kotłów Defro

Właściciele pomieszczeń mieszkalnych i firmowych, którzy zastanawiają się, jaki kocioł grzewczy wybrać, mogą skorzystać z atrakcyjnej cenowo propozycji marki Defro. Sprzęt ten znajduje się także w ofercie naszego sklepu internetowego. Polecamy uwadze klientów kocioł gazowy kondensacyjny Defro DCG Komfort 25 1F 24 kW. To sprzęt wyróżniający się systemem zabezpieczeń, a także systemem anti back flow, umożliwiającym podpięcie kilku kotłów do jednego szachtu. Warto zwrócić uwagę także na innowacyjne podzespoły, takie jak:

 

  • wentylator,

  • zawór gazowy,

  • sterownik i inne części składowe- stworzone przez jednego z najlepszych producentów tego typu akcesoriów markę ebm papst.

 

Kotły gazowe Defro są wyposażone w nowoczesny system ogrzewania z funkcją wstępnego podgrzewania cwo, sterowaniem pogodowym, komunikatorem opentherm, jak również możliwością sterowania przez internet. Warto zwrócić uwagę także na bardzo czytelny wyświetlacz, który wskazuje wartości liczbowe. Kotły gazowe Defro są dostępne z takimi elementami, jak między innymi:

 

  • wymiennik kotła ze stali nierdzewnej,

  • palnik z technologią spalania Blue Jet,

  • mosiężny zawór przełączający 3D w wersji wbudowanej,

  • wbudowane naczynie przeponowe o pojemności do 10 l.

 

Urządzenia te mają możliwość spalania kilku rodzajów gazu. Wspomniane aspekty z pewnością ułatwią podjęcie decyzji o zakupie wybranego modelu kotła gazowego Defro. To sprzęt, który od wielu lat cieszy się uznaniem, nie tylko klientów indywidualnych, ale i firmowych.

 

Wysokiej klasy gazowe kotły Defro to urządzenia, które zyskały aprobatę osób poszukujących nowoczesnych, a jednocześnie efektywnych metod ogrzewania pomieszczeń. Sprzęt ten można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, co sprawia, że jest on uniwersalnym urządzeniem grzewczym.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszystko jak trzeba
2024-05-26
Towar zgodny z opisem, dobra cena w porównaniu z innymi sklepami i przesyłka mega priorytetowa. Polecam!
pixel