💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SALUS CONTROLS – EFEKTYWNE STEROWANIE SYSTEMEM OGRZEWANIA

2024-02-17
SALUS CONTROLS – EFEKTYWNE STEROWANIE SYSTEMEM OGRZEWANIA

Ceniona przez klientów z całej Europy marka Salus Controls  efektywne sterowanie systemem ogrzewania, proponuje szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym można kontrolować wysokość temperatury w każdym budynku. 

Salus Controls to prężnie rozwijająca się marka, należąca do grupy Computime Group Limited, która swoją siedzibę ma w Hongkongu. To firma, która zasłynęła z projektowania i tworzenia ultranowoczesnych rozwiązań w zakresie elektronicznych technologii sterujących, wykorzystywanych w systemach grzewczych. Innowacyjność oraz wyjątkowo skuteczne działanie oferowanych przez tę markę urządzeń, pozwala na stwierdzenie, iż jest to niekwestionowany lider w swojej branży. Marka Salus od 1974 roku dostarcza swoje produkty do klientów na rynkach komercyjnych, a także obsługuje rynki przemysłowe. Firma Salus Controls oferuje swoje urządzenia, nie tylko mieszkańcom Azji, ale także USA i Europy. Salus skutecznie wypełniło, powstałą na przełomie kilkunastu lat, niszę w dziedzinie urządzeń służących do ogrzewania, jak również zaproponowało innowacyjne rozwiązania w zakresie klimatyzacji. Firma prężnie działa także w sektorze inteligentnej automatyki sterującej. Salus Controls, to firma technologiczna i dystrybutor, który dostarcza najlepsze i sprawdzone rozwiązania. 

Salus – efektywne sterowanie systemem ogrzewania dla wymagających klientów

 

Wygórowane oczekiwania i wymogi rynkowe sprawiły, iż wszystkie urządzenia sterujące systemem ogrzewania Salus wyróżniają się innowacyjnością, a także najkorzystniejszymi dla potencjalnego klienta rozwiązaniami. Doskonałej jakości urządzenia marki Salus, które zamówisz za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, to wysokiej jakości produkty, umożliwiające pełną kontrolę i monitorowanie systemu ogrzewania poprzez wykorzystanie popularnego sprzętu elektronicznego. Marka zaproponowała możliwość sprawnego regulowania i zarządzania systemem ogrzewania, co wpływa na jego ekonomiczność. Odpowiednie urządzenia sterujące Salus, dostępne na naszej e- stronie, pozwalają na oszczędne i bardziej efektywne ogrzewanie każdego budynku, które nie byłoby możliwe, w przypadku ręcznej modulacji wysokości temperatury czy wyłączania systemu grzewczego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Salus wprowadziła m.in. tygodniowe regulatory temperatury czy takie urządzenia, jak sterowniki przewodowe i sterowniki bezprzewodowe, służące do stacjonarnego lub zdalnego kontrolowania wysokości temperatury w ogrzewanym budynku.

Zainwestuj w najlepsze sterowniki i regulatory temperatury

 

Dzięki dokładnej kontroli temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, które zapewnia regulator temperatury, nie musisz martwić się o to, że wybrany przez Ciebie system ogrzewania jest nieopłacalny, a wręcz przynosi straty, szczególnie, gdy budynek nie jest zamieszkiwany przez większość dni w tygodniu. Przewodowy regulator temperatury OpenTherm umożliwia dwustronną komunikację, zachodzącą  na płaszczyźnie kocioł grzewczy – regulator. Sprawna i niezawodna modulacja mocy kotła jest gwarantem uzyskania maksymalnej wydajności i komfortu obsługi posiadanego przez Ciebie systemu grzewczego. Oferowany przez nasz sklep internetowy Regulator zapewnia regulację temperatury CWU. Regulatory Salus Controls precyzyjnie utrzymują stałe temperatury w pomieszczeniach. Polecane przez nas sterowniki bezprzewodowe Salus Controls pozwalają na odbiór sygnału na częstotliwości 868 MHz, co gwarantuje doskonały i odporny na zakłócenia sygnał. Dzięki temu, nawet w odległości 60 metrów od swojego kotła, możesz swobodnie zarządzać mocą grzewczą tego typu urządzenia i temperaturą w pomieszczeniach. To doskonałe urządzenia sterujące Salus, które sprawdzają się również w przypadku obiektów poddawanych generalnym remontom, takich jak między innymi lokali użytkowych, mieszkań oraz domów. 

Nowoczesne rozwiązania firmy Salus Controls, których celem działania jest regulacja i kontrola systemu ogrzewania, to doskonałe urządzenia, które zwalniają użytkowników systemów grzewczych z konieczności ich manualnej obsługi i ręcznego zarządzania ogrzewaniem.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-25
Wszystko ok
2024-05-22
Sprawnie i bez problemów Polecam
pixel