💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

STEROWNIKI DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO TECH

2024-02-01
STEROWNIKI DO OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO TECH

Sterowniki do ogrzewania podłogowego Tech w wersji przewodowej

Dedykowany zaworom termostatycznym przewodowe sterowniki ogrzewania podłogowego Tech są wyposażone w styk beznapięciowy. Służy on między innymi do sterowania urządzeniem grzewczym z możliwością dopasowania jego parametrów technicznych do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to sprzęt bardzo nowoczesny, wyposażony w opcję podłączenia panelu sterującego M-7 z komunikacją RS, a także posiadające funkcję aktualizacji oprogramowania poprzez port USB. Przewodowe sterowniki do ogrzewania podłogowego Tech mają opcję chłodzenia lub grzania. Z uwagi na to, sprzęt ten można wykorzystać, zarówno do podnoszenia, jak i obniżania temperatury powietrza, jaka panuje w danym pomieszczeniu. Warto zwrócić uwagę na obudowy, które mają sterowniki do ogrzewania podłogowego Tech. Zostały one wykonane bardzo starannie. 

Sterowniki do ogrzewania podłogowego- nowoczesny wygląd, łatwa obsługa

Bardzo łatwy montaż i bezproblemowy demontaż to jedne z wielu zalet, jakimi wyróżniają się sterowniki do ogrzewania podłogowego Tech. Na uwagę zasługuje szczególnie spory wyświetlacz, w który wyposażony jest każdy model sterownika. To produkt dostępny w kolorze białym lub czarnym. Solidny wyświetlacz, który ma sterownik do podłogówki Tech umożliwia pełną kontrolę nad posiadanym systemem ogrzewania. Jest to panel odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą powstać w wyniku eksploatacji takiego sprzętu, jak sterownik ogrzewania podłogowego Tech. Dużym zainteresowaniem wielu klientów cieszą się atestowane i certyfikowane, dostępne z instrukcją obsługi sterowniki Slim do ogrzewania podłogowego. Produkty te mają bardzo małe wymiary, dlatego też mogą one być instalowane w miejscach, gdzie brakuje wolnej powierzchni szczególnie na ścianach.

Funkcje przewodowych i bezprzewodowych sterowników ogrzewania podłogowego marki Tech

Klient zainteresowany sterownikami ogrzewania podłogowego, może wybrać jeden z dostępnych w naszym sklepie internetowym zestawów urządzeń. Składają się one z następujących elementów:

 

  • przewodowy sterownik do podłogówki,
  • regulatory,
  • siłowniki.

 

Wyżej wymienione elementy zapewniają niezawodną pracę ogrzewania podłogowego przez cały rok kalendarzowy. Warto zwrócić uwagę na to, że przewodowy sterownik do ogrzewania podłogowego Tech może obsłużyć maksymalnie aż 50 siłowników elektrycznych, przy pomocy ośmiu, dwustanowych regulatorów pokojowych. Przewodowa listwa, przeznaczona do ogrzewania podłogowego, wyposażona jest także w styk beznapięciowy, dedykowany zarządzaniu posiadanym przez właściciela domu, mieszkania lub biura, urządzeniem grzewczym. Sterowniki ogrzewania podłogowego Tech mogą mieć jedno wyjście na pompę o wartości nominalnej 230 V. Ponadto, parametry techniczne tego sprzętu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Chodzi tutaj przede wszystkim o optymalnie dopasowaną wkładkę bezpiecznikową o wartości 6,3 A, jak również maksymalny pobór mocy przez regulator pokojowy, który wynosi 100 mA.

 

Nowoczesnym, a jednocześnie efektownie prezentującym się zabezpieczeniem sterowników ogrzewania podłogowego Tech jest ich obudowa. Została ona wykonana z wysokiej jakości plastiku. Z uwagi na to, ten niewielki sprzęt jest łatwy do czyszczenia i prezentuje się estetycznie. Plastikowa obudowa sterownika ogrzewania podłogowego Tech wyróżnia się wysokim stopniem izolacji. Oznacza to, że do wnętrza wybranego modelu sterownika nie przedostanie się wilgoć bądź też inne zanieczyszczenia, obecne w cyrkulującym powietrzu. Gwarantuje to wieloletnią eksploatację, bez potrzeby demontażu takiego sprzętu, jak sterownik ogrzewania podłogowego Tech, w celu wyczyszczenia jego wewnętrznych komponentów. Atrakcyjne cenowo urządzenia, znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, dzięki zastosowaniu dodatkowego modułu radiowego w listwie L-9 r gwarantują wiele możliwości komunikacji całego systemu grzewczego, zainstalowanego w podłodze. Zapoznając się z asortymentem naszego sklepu internetowego można znaleźć w nim sterownik do ogrzewania podłogowego l8e Tech w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprzęt ten wyróżnia się następującymi funkcjami:

 

  • sterowanie ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym,
  • możliwość sterowania przy współpracy z bezprzewodowymi czujnikami podłogi C-8f, 
  • sprawne zarządzanie siłownikami termoelektrycznymi na zaworach i bezprzewodowymi siłownikami STT-868 lub STT– 869. 

Wyżej wymienione opcje to jedne z wielu zalet, które mają bezprzewodowe sterowniki ogrzewania podłogowego Tech. Sprzęt ten może posłużyć właścicielowi domu, mieszkania lub biura przez wiele lat. 

 

Każda osoba, która pragnie samodzielnie monitorować posiadany przez siebie system grzewczy, powinna zaopatrzyć się w sterowniki do ogrzewania podłogowego. To niewielkie urządzenia, które można skomponować w dowolnie wybrane miejsce. Zaawansowane funkcje, które mają wszystkie sterowniki ogrzewania podłogowego Tech gwarantują, że jest to sprzęt komfortowy w użytkowaniu.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
Szybko i tanio
2024-05-21
ok
pixel