💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ZMIĘKCZACZE DO WODY USTM

2024-02-01
ZMIĘKCZACZE DO WODY USTM

Zmiękczacze do wody USTM- dlaczego warto je montować?

Problem twardej wody występuje w wielu miastach w całej Polsce. Skutkuje to m.in. pogorszeniem smaku napojów i potraw przyrządzanych przy użyciu tego medium. Warto także zwrócić uwagę na to, że zbyt twarda woda radykalnie wpływa na efektywność prania, uniemożliwiając usunięcie uporczywych plam bądź też odświeżenie tkanin i przywrócenie im dawnych kolorów. Aby pozbyć się twardej wody można zastosować zmiękczacze do wody ustm. To urządzenia o kompaktowych wymiarach, które nie zajmują zbyt wiele powierzchni. Sprzęt ten jest bardzo łatwy do montażu i demontażu. Został on zaprojektowany z myślą nie tylko o właścicielach gospodarstw domowych, ale także o użytkownikach pomieszczeń biurowych. Zmiękczacze do wody USTM wyróżniają się dodatkowymi zaletami, takimi jak;

 

  • wydłużenie eksploatacji sprzętu AGD,

  • zapobieganie osadzaniu się kamienia na armaturze kuchennej i łazienkowej,

  • wyeliminowanie powstawania białego nalotu na naczyniach, szczególnie tych wykonanych ze szkła lub kolorowej porcelany,

  • ochrona tkanin przed zniszczeniem w trakcie prania,

  • zapobieganie nadmiernemu przesuszeniu skóry głowy i całego ciał,

  • wyeliminowanie nieprzyjemnego smaku i zapachu wody.

 

Wyżej wymienione aspekty przemawiają za tym, aby zdecydować się na posiadanie takich produktów, jak zmiękczacze do wody ustm. Sprzęt ten jest dostępny w różnych wariantach cenowych do wyboru.

 

Nowoczesne zmiękczacze do wody w wersji USTM- czym się wyróżniają?

Przystępne cenowo zmiękczacze do wody ustm posiadają czytelny wyświetlacz i menu w języku polskim. Pozwala to na bardzo łatwe zaprogramowanie tego sprzętu i dopasowanie go do swoich indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Warto zwrócić uwagę na inteligentny sterownik LCD w wersji czasowo-objętościowej, który odpowiada za zarządzanie wszystkimi parametrami technicznymi tego sprzętu. Zmiękczacze do twardej wody ustm mają bardzo mocną obudowę. Jest ona szczelna. Gwarantuje to zabezpieczenie czułych podzespołów przed zawilgoceniem bądź też dostaniem się do nich drobinek kurzu, unoszących się w cyrkulującym powietrzu. Zmiękczacze do wody ustm są dostępne w wersji Slim. Dzięki temu można je wkomponować również w ograniczoną powierzchnię małych mieszkań. To produkty dostępne również z dużym otworem, przeznaczonym do zasypu soli. Są one wyposażone w kolanko przelewowe, które chroni ściany i podłogi przed ryzykiem zalania, spowodowanym ewentualną awarią wspomnianego wyżej urządzenia, jakim jest zmiękczacz do wody ustm.

 

Trwałe pozbycie się twardej wody z mieszkań domów i biur

Wysoka zdolność jonowymienna złoża gwarantuje, że zmiękczacze do wody Slim ustm doskonale spełnią swoje podstawowe zadania i będą służyć danemu użytkownikowi przez wiele sezonów. Osoby, które zastanawiają się, dlaczego warto montować wyżej wymienione zmiękczacze USTM do wody 20 l, powinny mieć świadomość, że sprzęt ten może także znaleźć się na wyposażeniu firm, prowadzących różnego typu działalność gospodarczą. Dzięki temu rozwiązaniu można trwale pozbyć się twardej wody, która negatywnie wpływa na jakość świadczonych usług. Chodzi tutaj przede wszystkim o takie podmioty gospodarcze, jak lokale gastronomiczne bądź też firmy cateringowe. Zainstalowany w restauracji lub kawiarni zmiękczacz wody USTM ze sterownikiem LCD w 100% spełni swoje zadanie. Dzięki niemu można zadbać o czystość naczyń, bez potrzeby ich polerowania czy też dodatkowego namaczania w przegotowanej lub specjalnie oczyszczanej wodzie.

 

Zmiękczacz do wody 30 litrów– zalety tego urządzenia

Dostępny również w ofercie naszego sklepu internetowego zmiękczacz do wody Lotus wyróżnia się cichą i szybką pracą głowicy i regulacją twardości wody, sterowaną przy użyciu mieszacza. To urządzenie, które można przystosować do użytku domowego i firmowego, bez ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów, związanych z jego eksploatacją. Każda osoba, która zdecyduje się na zmiękczacze do wody ustm, może liczyć na wsparcie serwisowe. Ponadto, w zestawie otrzymuje się dodatkowe akcesoria, które również podwyższają komfort korzystania z tego sprzętu. Chodzi tutaj przede wszystkim o mieszacz i baypass. W przypadku sprzętu, którym jest zmiękczacz do wody USTM Claro model WS-20-LCD, maksymalny przepływ wynosi 1,7 m3 na godzinę, zawartość jonitu to 20 l, a średnie zużycie wody na regenerację wynosi 170 l. Warto także wspomnieć o średnim zużyciu soli na regenerację. To ilość nieprzekraczająca 3 kg. Rekomendowany przez nas zmiękczacz do wody może mieć wagę 34,5 kg. Warto zwrócić uwagę, że objęte gwarancją zmiękczacze do wody USTM 30 litrów mają wysoką efektywność działania i relatywnie niskie zużycie soli, przeznaczonej na regenerację.

 

Efektywnie pracujące zmiękczacze do wody USTM mogą przydać się wielu osobom. Sprzęt ten pozwala pozbyć się problemu twardej wody.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 8 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-11
Dziekują za pomoc przy doborze części
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel