💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE W KWIETNIU - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żarówki

( ilość produktów: 9 )

Wyroby, takie jak żarówki zapewniają oświetlenie w każdym domu i mieszkaniu. Obecnie żarówki żarowe nie są już produkowane. W związku z tym warto zwrócić uwagę na żarówki LED, które cieszą się bardzo dużą popularnością, z uwagi na swoją trwałość i energooszczędne właściwości.

Żarówki

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości żarówki LED w różnego rodzaju postaci. Są to wyroby energooszczędne, za pomocą których można znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną, co zmniejsza w efekcie koszty utrzymania domu, mieszkania lub biura. Warto podkreślić, że żarówki LED zużywają, nawet o 90 % mniej energii niż klasyczne żarówki żarowe. Są one nieznacznie droższe od zwykłych wyrobów tego rodzaju, ale warto wiedzieć, że rekomendowane przez nas żarówki ledowe charakteryzują się dużo większą wytrzymałością i świecą znacznie dłużej niż tradycyjne. Czas ich eksploatacji może wynosić, nawet 30 tysięcy godzin. Polecanym przez klientów wyrobem jest żarówka LED polskiego producenta, marki Sollux Lighting. Materiały wykorzystane do produkcji żarówek LED sprawiają, że są one solidne i nie ulegają łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Dużą zaletą tego rodzaju wyrobów jest również ich nienagrzewanie się w czasie działania, co wyklucza ryzyko przypadkowego powstania pożaru. W naszym sklepie można znaleźć żarówki ledowe, które doskonale sprawdzą się w różnych pomieszczeniach, takich jak łazienki, sypialnie czy salon.

Żarówki ledowe idealne do różnych zastosowań

Oferujemy żarówki LED o różnej mocy, wynoszącej 4,5 W, 7 W i 7,5 W. Moc tych wyrobów powinna zostać odpowiednio dostosowana do potrzeb pomieszczenia, w jakim zostaną one umieszczone. Warto mieć na uwadze, że moc żarówki musi także spełniać indywidualne oczekiwania użytkowników. Ważnym kryterium podczas zakupu żarówek powinna być również ilość lumenów, czyli światła, jakie emituje dany żarówka. Wysokiej jakości żarówki ledowe z naszego asortymentu, mają różną wielkość emitowanych lumenów, wynoszącą od 450 do 620. Dodatkowo proponujemy te wyroby w różnej wielkości i kształcie. Przykładem może być żarówka LED, która ma 5,8 cm wysokości, 1,8 cm długości i 1,8 cm szerokości. Ważną kwestią jest także barwa światła. Ma ona duży wpływ na stan wzroku użytkownika. Temperatura barwowa jest wyrażana w Kelwinach. Im wartość ta jest większa, tym światło żarówki jest bardziej białe i zimne. Z kolei zmniejszenie liczby Kelwinów świadczy o cieplejszej barwie promieni. W naszym sklepie posiadamy żarówki LED emitujące zimną lub ciepłą barwę.

Odpowiednie do każdego wnętrza żarówki LED

W naszej ofercie można znaleźć żarówki o różnej średnicy gwintów. Najczęściej wybierany jest E27. W taki gwint została wyposażona między innymi żarówka LED, wyprodukowana przez firmę Sollux Lighting. Proponujemy również żarówki ledowe o gwincie E14, Gu10, E27. Oferujemy ponadto żarówki o typie gwintu G9, które są wykorzystywane do oświetlania mebli czy też obrazów. Rekomendowane żarówki różnią się ilością godzin pracy. W zależności od modelu można wybrać produkt o żywotności wynoszącej 15000 h lub 17000 h. Warto podkreślić, że żarówki marki Sollux Lighting, które oferujemy w naszym sklepie, zostały wyprodukowane w Polsce. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję na naprawę lub wymianę danego produktu. Atrakcyjne cenowo żarówki LED z naszego asortymentu są wyrobami w najwyższej jakości wykonania, które będą bezawaryjnie działać przez długi czas.

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 11 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-29
Realizacja sprawna. Szybko i kompletnie.
2024-03-17
Uszczelka pasuje ale czas oczekiwania na dostawę, jak na obecne czasy - bardzo długo. Brak możliwości wybrania paczkomatu z mapy dla dostarczenia przesyłki.
pixel