💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zawory do WC

( ilość produktów: 52 )

Zawory do WC stanowią ważne elementy, konieczne do sprawnego funkcjonowania każdej łazienki. Pomagają w regulowaniu przepływu wody podczas spłukiwania i zapewniają niezawodne działanie systemu sanitarnego. Dzięki zaawansowanej technologicznie konstrukcji, zawory do WC mogą przyczyniać się do oszczędzania wody, komfortu użytkowania łazienki i ochrony środowiska naturalnego.

Zawory do WC

Zawory do WC są istotnymi częściami każdego systemu sanitarnego. Mają wpływ na prawidłowe działanie toalety. Szeroki wybór tych komponentów pozwala zaspokoić potrzeby każdego klienta. W dzisiejszych czasach, gdy troska o środowisko naturalne i efektywne wykorzystywanie zasobów ziemskich staje się coraz bardziej istotna, rozwój technologii związanych z zaworami do WC, skupia się nie tylko na zapewnieniu większej higieny oraz komfortu użytkowania, ale również na minimalizacji zużycia wody. Nowoczesne zawory do WC są używane w instalacjach po to, aby zmniejszyć ilość zużywanej wody podczas spłukiwania, dzięki czemu każdy użytkownik może mieć wpływ na jej oszczędzanie. Nasz sklep proponuje szeroki wybór produktów, takich jak zawory do WC. Wśród nich można znaleźć zawory napełniające, zawory spustowe, komplety montażowe z dzielonym przyciskiem marki Alcadrain czy marki Valsir. Wszystkie oferowane przez nas produkty, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, wybierając, na przykład zawór spustowy spłuczki podtynkowej ANGEL marki Valsir, można mieć pewność, że będzie on zawsze działał niezawodnie. Spłukiwanie z udziałem tego produktu odbywa się przy pomocy systemu dźwigniowego, uruchamianego przez naciśnięcie przycisków.

Zawory do WC – niezawodne rozwiązania technologiczne

Zawory do WC to elementy, które można podzielić ze względu na zastosowanie i ich funkcje. Podejmując decyzję zakupową dotyczącą tych produktów, należy wziąć pod uwagę nie tylko łatwość ich montażu zaworów, ale również ich wpływ na efektywne zużycie wody. W naszym e-sklepie zawory spustowe, opróżniające, napełniające, przyciski i komplety montażowe to produkty certyfikowane, stworzone zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszy się zawór napełniający boczno zasilany z metalową końcówką marki Alcadrain. Wykorzystywany jest do napełniania wodą zbiornika WC. Gdy poziom wody opada, zawór napełniający automatycznie się uruchamia. W ten sposób przywracany jest odpowiedni poziom wody w zbiorniku. Komponent ten zaprojektowany został w taki sposób, aby działał bezproblemowo i był całkowicie bezpieczny dla użytkowników. Najczęściej stosowany jest w plastikowych zbiornikach i spłuczkach ceramicznych. Produkt ten ma wbudowany filtr, który wychwytuje zabrudzenia.

Trwałe i praktyczne zestawy zaworów do WC

Komplet montażowy z dzielonym przyciskiem to warty uwagi produkt, który można także znaleźć w kategorii naszego sklepu, jaką są zawory do WC. To praktyczne rozwiązanie, które umożliwia użytkownikowi wybór odpowiedniej ilości wody do spłukiwania, co przyczynia się do jej mniejszego zużycia i efektywnego działania systemu sanitarnego. Produkt ten ułatwia również montaż i konserwację spłuczki w toalecie. Jednym z najlepszych tego rodzaju rozwiązań, dostępnych w naszym sklepie, jest komplet montażowy dzielony przyciskiem marki Alcadrain, który składa się z zaworu napełniającego, spustowego, zestawu uszczelniającego i dwóch śrub mocujących. Jego montaż jest elastyczny, dzięki czemu użytkownik może łatwo dostosować ustawienia do konkretnego modelu zbiornika WC, co zapewnia optymalną wydajność i funkcjonalność systemu spłukiwania. Podobnie jak wcześniej wspomniany wcześniej zawór napełniający, ten również ma wbudowany filtr, który wyłapuje zanieczyszczenia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
ok
2024-05-21
Szybko, sprawnie, bez problemów. płatność z inpost pay, dzięki czemu była darmowa wysyłka. Towaru nie używałem, czeka na montaż z całą kuchnia.
pixel