Promocja Odpowietrznik Automatyczny z zaworem stop Afriso KĄTOWY 1/2” 7775300 Afriso Akcesoria grzejnikowe 40,00 zł

Odpowietrznik Automatyczny z zaworem stop Afriso KĄTOWY 1/2”

Producent Afriso

dostępny

7775300

77753006900

Afriso

36,00 zł brutto

40,00 zł

-4,00 zł

29,27 zł netto

Dostępny

Kupując ten produkt dostaniesz 3 punktów lojalnościowych. Łącznie za całe zakupy otrzymasz 3 punktów lojalnościowych, które możesz zmieniać na zniżkę na następne zamówienie o wartości 0,30 zł.

Automatyczny odpowietrznik AFRISO kątowy 1/2" służy do usuwania zaległych gazów z zamkniętych instalacji grzewczych (zgodnie z normą EN 12828). Urządzenie wyposażone jest w zawór stopowy. Wykonany został z mosiądzu i trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na działanie wysokich temperatur. Ten automatyczny odpowietrzacz należy montować w pozycji pionowej.

Zawór odpowiedzialny za usuwanie powietrza z grzejnika to bardzo ważny element instalacji grzewczej. Jego zadaniem jest odpowietrzenie komory kaloryfera, działają samoczynnie, nie wymagają ręcznego odkręcania. Zawór ten w trakcie spuszczania wody z instalacji grzewczej działa jako urządzenie napowietrzające. Produkt wyposażony jest w zawór stopowy, który umożliwia odłączenie odpowietrznika od instalacji, bez konieczności jej opróżniania. Podczas codziennej pracy instalacji zaworek urządzenia powinien być odkręcony. Odpowietrznik pasuje do innych elementów układu grzewczego o tej samej średnicy.

Dane techniczne:
- odpowietrznik automatyczny kątowy, z zaworem stopowym 1” GZ
- producent: AFRISO
- materiał: nikiel lub mosiądz ocynkowany
- przyłącze 1/2” GZ
- maksymalna temperatura: 110°C
- maksymalne ciśnienie: 12 bar
- okres gwarancji: 36 miesięcy

Zasady udzielania gwarancji i napraw gwarancyjnych:

Gwarancja zostaje udzielona na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na okres 36 miesięcy od daty zakupu w AFRISO Sp. z o.o.

Nie dotyczy to: produktów AFRISOBasic modułów ogrzewania podłogowego agregatów pompowych oleju liczników oleju na które zostaje udzielona 24-miesięczna gwarancja od daty zakupu w AFRISO Sp. z o.o. Gwarancja traci ważność w wyniku dokonania samowolnych przeróbek lub instalacji niezgodnej z niniejszą instrukcją montażu i użytkowania. Wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dokonywane będą w dziale serwisu firmy AFRISO Sp. z o.o. z siedzibą w Szałszy, ul. Kościelna 7, 42-677 Czekanów. W razie nie dostarczenia wraz z towarem karty gwarancyjnej, podstawą świadczenia gwarancji jest faktura wystawiona na zakupiony towar. Gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe w wyniku występujących ukrytych wad dostarczonych wyrobów i dotyczy jedynie tych wyrobów. Odpowiedzialność gwarancyjna nie obejmuje kosztów innych usług czy czynności związanych z towarem podlegającym reklamacji świadczonych przez AFRISO lub inne podmioty. Obowiązek gwarancyjny wygasa, jeżeli na dostarczonym towarze dokonano zmian, lub jeśli reklamujący nie spełnił wezwania AFRISO Sp. z o.o. do odesłania uszkodzonego towaru. Reklamacja musi mieć formę pisemną. Reklamacja powinna zawierać w szczególności: protokół reklamacyjny z tytułu gwarancji stwierdzający wady towaru z podanym imieniem, nazwiskiem i kontaktem telefonicznym do osoby prowadzącej daną sprawę oraz z dokładnym określeniem kodu towaru, którego dotyczy reklamacja, pełny numer faktury zakupowej wraz z datą sprzedaży, kopię karty gwarancyjnej - jeżeli taka została wydana przez firmę AFRISO Sp. z o.o. Reklamację należy składać: - mailem na adres [email protected], - faksem na numer 032 330 33 51.

Protokół reklamacyjny z tytułu gwarancji dostępny jest na stronie: https://afriso.pl/pobierz/protokol-reklamacji

Firma AFRISO rozpatruje reklamacje do 28 dni od daty dostarczenia towaru na adres siedziby firmy AFRISO. W przypadku zakwalifikowania reklamacji jako niezasadnej reklamowany towar podlega utylizacji w siedzibie AFRISO. Na pisemną prośbę reklamującego, możliwy jest zwrot reklamowanego towaru na koszt reklamującego.

Zgłoszenie reklamacji produktu

Zgłoszenie reklamacji z tytułu gwarancji  Pobierz

Odszkodowanie

Wniosek o wypłatę odszkodowania z tytułu szkody w mieniu powstałej przez wadę produktu   Pobierz

Ekspertyza

Wniosek o przeprowadzenie ekspertyzy reklamowanego produktu   Pobierz

Zgłoszenie reklamacji upominku promocyjnego 

Zgłoszenie reklamacji z tytułu gwarancji upominku promocyjnego  Pobierz

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Napisz opinię

Odpowietrznik Automatyczny z zaworem stop Afriso KĄTOWY 1/2”

Odpowietrznik Automatyczny z zaworem stop Afriso KĄTOWY 1/2”

Brak metod dostawy dla tego produktu.


Produkty powiązane

Inne produkty w tej samej kategorii

Newsletter
Copyright © 2018 - 2021 Hurtownia Instalatora, All rights reserved.