💐 💐 💐 POZNAJ NASZE AKTUALNE PROMOCJE - RABATY FERRO / DEANTE / FAREN
Darmowa dostawa od 5 000,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

NOWOCZESNE KOTŁY GAZOWE VAILLANT
Poszukując wydajnych i niezawodnych urządzeń grzewczych do swojego domu warto jest zwrócić uwagę na nowoczesne kotły gazowe Vaillant. To urządzenia, które mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnie używanych kotłów konwencjonalnych.
Czytaj więcej
NACZYNIA PRZEPONOWE – URZĄDZENIE NIEZBĘDNE W KAŻDEJ INSTALACJI
Naczynia przeponowe to urządzenia w zasadzie niezbędne w każdej instalacji grzewczej, chłodniczej, solarnej czy wody użytkowej. We współpracy z innymi urządzeniami pełni kilka bardzo ważnych funkcji i odpowiada za bezpieczeństwo systemu oraz stabilizację ciśnienia, co zapewnia nam spokój ducha i sprawność instalacji. Naczynie wzbiorcze umożliwia przejęcie zwiększonej objętości wody podczas jej podgrzewania. W przypadku braku montażu naczynia Ferro, ciśnienie w instalacji może...
Czytaj więcej
ZALETY BEZPRZEWODOWYCH STEROWNIKÓW DO KOTŁÓW MARKI SALUS
Poznając zalety bezprzewodowych sterowników do kotłów marki Salus można prawidłowo wybrać odpowiednie urządzenie, zapewniające wygodną regulację wysokości temperatury. Sterowniki pokojowe do CO, to zaawansowane technologicznie urządzenia, gwarantujące komfort cieplny w każdym pomieszczeniu.
Czytaj więcej
IDZIE ZIMA – ZADBAJ O CIEPŁO I BEZPIECZEŃSTWO W SWOIM DOMU!
Nieuchronnie zbliża się okres zimowy, a więc i grzewczy. Warto zadbać o to, by w naszym domu było ciepło i jednocześnie bezpiecznie. Dlatego też w tym wpisie zajmiemy się odpowiednim przygotowaniem do okresu grzewczego. Jak wiadomo cały system nie będzie działał sprawnie, jeśli poszczególne elementy nie będą wysokiej jakości.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Sprawnie i bez problemów Polecam
2024-05-13
5/5
pixel